
Földönkívüliek irányítják Amerikát
A volt kanadai védelmi miniszter szerint léteznek, sőt, ketten az amerikai kormányban dolgoznak. Paul Hellyer elmondta: legalább négy különféle fajba sorolhatók a földönkívüliek, akik más-más csillagrendszerekből érkeztek és elképzelhető, hogy az emberiséggel kapcsolatos terveik is eltérnek.
Csiga invázió
AVIREX | 2013.06.06. 22:35:17a zárójeles részen behaltam :DDD

Lajhárarcok (ha van kedvetek, időtök, ti is csinálhatnátok párat! :))
bungle | 2013.06.05. 23:55:00Miért mondjátok, nem is olyan nagy az arcuk! ;)
www.funpic.hu/hu/kategoriak/hiressegek/44125_?categoryId=15&position=&large=1

A hétvége slágere: Daft
PunkTarajos :DSamure | 2013.06.02. 02:59:00segítek:
-a felső csak egy "zene" ami csirkehangokból lett komponálva
-a második Mussorgsky: Egy kiállítás képei - 6. Csibék tánca a tojásban című részlet.
Az egy kiállítás képeit arról "híres", hogy a zeneiség hatására valóban a tétel címében szereplő esemény/élőlény/helyszín jelenik meg a képzeletünkben.

Robogós kaszkadőr... vagy valami ilyesmi. Ha ti értitiek, mit csinál szerencsétlen a videón, igazán megírhatnátok!
bungle | 2013.05.28. 23:45:17prodigy küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=NTqZlTTXo2c
Szöveg: "A régi jó motoros videó új köntösben."

Barnett Newman 1953-as Onement VI. festménye 44 millió dollárért (~10 milliárd forint!) kelt el. Mondjuk még mindig csak feleannyiért, mint a tavalyi narancssárga folt.

Legálisan vágják át, húzzák le az embereket
Bennetek felmerült a kérdés, hogy miért bohóckodnak ezek az emberek a tévében, ha egyszer a kezükben van a pénzteremtő energia? Saját magukon miért nem alkalmazzák? Persze jöhet a duma, hogy segíteni akarnak, és csak ezért csinálják. De akkor miért nem ingyen segítenek? Hogyan képesek tükörbe nézni anélkül, hogy szembeköpnék magukat? Holott nemegyszer megfigyelhető, amint elröhögik magukat, mivel ők sem képesek mindig kibírni azt a sok baromságot, ami elhagyja a szájukat.Nas | 2013.05.16. 09:35:38De ezek után mit tudnak felhozni a mentségükre...? Hogy oda van írva apró betűkkel, hogy nem valódi a dolog...? O.o

Nem mese! Így elkerülhető a szúnyogcsípés
Ti hisztek benne? Próbálta esetleg már valaki?bungle | 2015.01.14. 12:06:00http://index.hu/tudomany/til/2015/01/14/a_szunyogok_a_nullas_vert_szeretik/

Mai cukizé: Kung Fu Csincsilla pofán rúg!

Panoráma fotók hibái
Ennél egyszerűbben nem is csinálhatnánk torzszülött rokonokat és háziállatokat. ;)










URL: http://internetfigyelo.wordpress.com/2013/06/26/megtortent-a-magas-szintu-bejelentes-a-foldonkivuliek-es-a-nemzetkozi-hatterhatalom-letezeserol-videov al/
Szöveg: "Na Megtörtént? Vagy mégsem?"