
Szakály Dávid, azaz Davidope - egy kedves barátom, volt kollégám - alkotásai (nem tudom miért csak most rakom ki, úgy emlékeztem, hogy már rég volt itt... na mindegy, jobb későn...)
bungle | 2016.04.27. 15:51:28www.booooooom.com/2016/04/25/animated-gifs-by-artist-david-szakaly-aka-davidope/
„Öljük meg az összes fehér férfit!„ - idézet a Goldsmiths Egyetem „sokszínűségi” felelősétől.
A „diverzitási felelős” (nem tudom magyarul hogyan nevezzük) dolga, hogy az egyetemen egyenlőséget biztosítson a nemek és rasszok között. Ő most ezzel a kijelentésével biztosította. Természetesen nem rúgták ki az állásából...
További érdekességek napjaink feministáiról: Mérsékeltek és radikálisoklilaflexninja | 2015.09.07. 12:00:27A chippendale fia, chip és dale unokája.

A drón
Ha tudnám, hogy nem poénból rakta össze egy srác az előzetest, simán elhinném, hogy leforgatták a filmet... :DDitpet | 2015.06.08. 11:03:18Mit kell ezektől félni. Ha falun lennénk, fognék egy ásót, oszt paff a bűvös sárkány. :D

Tartásdíjítélet: „A gyereknek jár az iPhone”
„A bíróság a tanár végzettségű, nettó 90 ezer forintot kereső édesapát a két gyerek után kétszer 60 ezer forintos tartásdíj fizetésére kötelezte, mondván, régebben, még nem tanárként tudott 300 ezret is keresni havonta.„
További cikkek a témában:
Foglalkozása: elvált
Közös felügyeleti jogNas | 2015.08.01. 13:16:23Bezony. Pfejj. Máglyára minddel. Kérek engedélyt elhamvadni.

Kétszáz tudós állítja: rákot okoz a mobil és a wifi
Közel kétszáz tudós ostromolja az ENSZ-t, hogy tegyen már valamit a rádióhullámokkal dolgozó eszközök sugárzása ellen, mert nagy lesz a baj.
A mobiltelefon rákot okoz? Brit kutatók szerint nem. Szerintetek?Ravennë | 2015.05.15. 01:25:20"Brit kutatók szerint nem." Akkor valószínűleg igen.

7 hazai versenyzőnk van az Electrolux Design Lab verseny 100 legjobbja között!
„Annak érdekében, hogy a legjobb 35-be tovább tudjanak lépni, a ti szavazataitokra is nagy szükségük lenne! Klikk a képre, a poszt legvégén ott vannak a linkek! Hajrá, és a nevükben is köszi a voksokat...!”
Tudod mik azok a rejtélyes cipőfűző lyukak az edzőcipődön? ;)
T1B3R1U5 | 2015.05.14. 20:38:34Ezúton szeretnék bocsánatot kérni mindenkitől, akit megbántottam - bár jól esik a törődés, még akkor is, ha az negatív jelzőkkel van illetve! :)
Sajnálom, hogy eddig az emberek többsége nem tanultam meg rendesen bekötni a cipőfűzőjét és ennek tudatában szeretnék most köszönetet mondani az Édesapámnak, aki megmutatta, hogyan kell JÓL cipőfűzőt kötni! :D
Próbálom megérteni azokat, aki eddig úgy élték az életüket, hogy állandóan a fűzőjükre kellett figyelniük, mert mindig kioldódott... biztos nehéz életetek lehetett! De végre itt a fordulópont, a megoldás a világ egyik legnagyobb problémájára! Ebből látszik, hogy egy hihetetlenül egyszerű dolog, gyökeresen meg tudja változtatni a mindennapjainkat, sőt mi több - jobbá varázsolja azt!
Aki meg még így sem biztos a dolgában, vegyen tépőzáras cipőt! ;)

Hogy ne az őshonos erdeinket vágják már ki, csatlakozz az Oxyfa programba, vagy ültess magad Oxyfát! Így javát a faiparban értékesítheted, ágait eltüzelheted, hatalmas virágaiból pedig a szorgos méhek segítségével mézet is gyűjthetsz. Lombja sem vész kárba, hisz a növényevő állatoknak kitűnő táplálék! De ha ez túl nagy felelősség számodra, akár a cégre is bízhatod a fák nevelését és majdan értékesítését amiből később természetesen megkapod a részesedést.
Tudtad, hogy az Oxyfa újranő, ha kivágod? Többször is, és ez az a tulajdonsága, ami miatt egyébként befektetésnek sem utolsó - egyszer elülteted, és többször kitermeled a faanyagát! Eleinte 6 év a vágásérett kor, de ezt követően már csak 4 évet kell várnod, hogy tuskóról újrahajtson akár 5x is.
Tudj meg többet a honlapról!Tooni | 2015.06.02. 16:33:27Igen, a válasz az érdekelt, köszönöm!

„Tudod kinek mutogasd a középső ujjad!” XD
közlegény | 2015.04.27. 14:48:32'tartsátok meg magatoknak azt a ronda pulóvert'

Görbe Irénke - Nem tudlak elfeledni téged
közlegény | 2015.04.27. 19:52:02az est fénypontja, Linda lekaratéjozza Irénkét :)









