
Az amerikaiak negyede hiszi, hogy a Nap kering a Föld körül és csak 48 százalék fogadja el az evolúciót

„Milyen hülye koreográfia...” :D
Nusihusi | 2014.02.16. 23:10:47Megkergült a motor :)

Rázd a sonkát :)
cappuccinox | 2014.02.16. 23:54:29Nagy nehezen össze tudtak vágni szerencsétlen mangalicából egy percet. Utána meg egy óra oxigénmaszkban, meg másfél a hamburgeresnél. A hülye női magazinok meg istenítik, mert hogy mennyire jó. Ja. Ha hányni akarunk.
George Georgiou fotós 1999 és 2001 között ellátogatott Koszovóba, hogy ott különböző pszichiátriákon fotózza le a betegeket, és azok körülményeit.norbertvincze | 2014.11.30. 15:29:17http://maimanohaz.blog.hu/2014/10/19/dr_h_w_diamond_egy_noi_elmegyogyintezet_lakoi_1848

„Paks nem az emberekre tartozik”
Szerintetek?Ravennë | 2014.06.24. 22:08:00Itt az újabb botrány - Nem léteznek paksi hatástanulmányok
http://www.napi.hu/magyar_gazdasag/itt_az_ujabb_botrany_nem_leteznek_paksi_hatastanulmanyok.582989.html

Sérülhet a túl sokat tévéző gyerekek agyszerkezete japán kutatók szerint
cillit | 2014.02.12. 13:44:33Más japán kutatók meg azon gondolkodnak hogyan lehet minél jobb tv-ket gyártani.
Mennyi felesleges energia...

A varjú és a logikai játék ;)
norbertvincze | 2016.02.04. 16:05:05http://www.origo.hu/tudomany/20160203-hollok-madarak-kutatas-tudatelmelet.html

Kipufogóból itták a vizet a sivatagban a színészek
Érdekes videóval szeretné felhívni a Mercedes-Benz a hidrogén-hajtású, üzemanyagcellás modelljének tiszta működésére, ugyanis felkérték Diane Kruger színésznőt és Joshua Jackson színészt, hogy autókázzanak egyet a B-osztály F-Cell változatával az Egyesült Államok egyik legforróbb és legszárazabb helyén, a Death Valley Nemzeti Parkban. Innivalót viszont nem vihetnek magukkal, kizárólag a kipufogóból lecsöpögő, összegyűjtött vizet ihatják. Az szinte mellékes is, hogy mennyire fedi a valóságot, hogy az 50 Celsius-fokos melegben, csak ennyit ittak, a hangsúly tényleg azon van, hogy a hidrogén-hajtású autó működése közben csupán ivóvíz minőségű pára keletkezik. Az üzemanyagcellában elektrokémiai reakció révén a hidrogén és az oxigén áramot és hőt termelve vízzé alakul. A víz jelen esetben mint “melléktermék” távozik a kipuffogón keresztül.spd | 2014.02.10. 18:48:48"A hatótáv 3,7 kg-nyi hidrogéntöltettel 400 km-re elegendő"
Ha teszemazt 100km-t tettek meg, akkor 925g H2-t égettek el, ami 462,5 mol. Ehhez hozzájön ugyanennyi oxigénatom, ami 16g/moljával számolva 7400g. A kettő összesen 8325g, azaz nyolc liter három deci víz, amiből ketten azért el lehet lenni 100km-nyi furikázás idejéig...
(ha jól számoltam... 18 éve tanultam effélét utoljára, ha tévedtem, akkor kérlek javítsatok)

Gyurcsány megduplázná a sokat keresők adóját

Bolygómérnökség, avagy egy katasztrófa kezdete
A bolygómérnökök hivatottak a teljes Földre kiható tervekkel előállni, hogy megállítsák, vagy lassítsák a globális felmelegedést, és a negatív környezeti folyamatokat. Azonban, mivel ilyen szimulációkat egyelőre lehetetlen készíteni, minden beavatkozás végletes lehet. Ötletek márpedig vannak, általában ijesztőek...velo | 2014.01.30. 22:38:00zsíííír :D










http://time.com/7809/1-in-4-americans-thinks-sun-orbits-earth/