
A Fidelitas milliárdos bajszokat szeretne "citálni"
Böröcz László, a szervezet elnöke, szerintem másra gondolt. Lehet inkább cidázni szeretne milliárdos bajszokat. :)
Fejlődik az ország!
2017 végére már két töltőállomás is található lesz az országban, amit a Tesla létesít. Cikk a tervezetről.Nebel | 2017.04.26. 08:15:06Na mert Lengyelország, meg Szlovákia annyira oroszbarát. Ez kérlek kizsákmányolók meg a kizsákmányoltak térképe. Errefelé nincs pénz teslára.

Intim Peti elmondja, miért is jó a dildó a háznál.

A hölgyet nem éppen a láthatatlan ember inzultálja, csak nagyon meglepődött
Parafadugó | 2017.04.11. 20:03:28Csak gyakorolta a "hoppá, rossz lyuk!" arckifejezést.

A NASA megmutatta milyen lesz a Cassini nagy fináléja
'97 októberében indították útnak az űrszondát, most pedig majd feltehetőleg 2017 szeptember 15-én fog lehuzanni a Szaturnuszra.
Tervezd meg a saját falvédődet az Univer segítségevel
A szexista szövegeiknél nem nehéz jobbat alkotni.hawkeye | 2017.04.05. 11:00:19...kedvencem....

Instant karma akcióban
mun | 2017.04.03. 10:34:26Ja, ráadásul eléggé leszarja mindenki, hogy valaki nekiment a falnak. Az, hogy folyamatosan nyomja valaki a pisztolyt, sokkal fontosabb.

Várom az időszakot, mikor itthon is ilyen hatékonysággal és szervezetten dolgoznak majd a hókotrók
Rockstopper | 2017.03.25. 21:22:23Ez az. Egy qrva sáv letakarításához hány hókotró kell? Ez aztán hatékonyság :)

Újabb beléptetőkapus tesztet indít a BKK
gggeee | 2017.03.21. 15:25:15...meg én attól félek, ahogy tervezik bevezetni a nyomkövetős E személyit, úgy ezek a beléptetők is egy idő után még ujjlenyomatot is fognak ellenőrizni és ha van esetleg egy rendezetlen bkk vagy bkv-s tartozásod, ott helybe le is fognak tartóztatni... vagy ha már elég pofátlanok lesznek, egy nem tetsző ujjlenyomatra, rögtön egy elektromos sokkoló fog működésbe lépni...

Közösségi média vs a valóság
Avagy, az insta élet tényleg csak kamu élet?a janek | 2017.03.20. 19:32:34Yep










Politikusoknál járvány. És nem csak itthon...