
„Red Hot Chili Peppers” ;)
dari3167 | 2013.11.08. 00:05:12Ez egy idióta,az 5 perces videót kb.15mp alatt végignéztem 4-szer belepörgettem hátha van valami érdemleges benne!
Meztelen csiga verseny. A vesztesnek is Las Veg... izé... lesz vigasz. ;)
Nusihusi | 2013.11.05. 02:01:37Miket ki nem találnak már:D

Így készülnek a címlaplányok. Csinálj te is magadnak álomnőt! ;)

Egy méltatlanul elfeledett dal Adi Poptól, hazánk csillagszemű juhászától
Szancso | 2013.10.31. 18:22:13Jó!
Új himnusznak is elmenne. :)

Fail Wars ;)
(1-2 részlet némafilm)Szancso | 2013.10.30. 22:08:57Na ez gyorsan ment.
Lehet hogy ez se lesz hosszú életű:
http://www.youtube.com/watch?v=1VrvKjRhZIg

Cukrot vagy csínyt!
cila | 2013.10.24. 14:08:14Halló fiúk, halló vének! itt vannak a kutya lények.
Csak, azt nem értem: hol a lényeg?

Szellemes egy átverés. :)
Findzs | 2013.10.29. 11:41:55az ilyen átverős videkben a négerek mindig lazábban veszik a dolgokat mint a fehérek

Vágóhíd reklám (?) ;)
Lewy | 2013.10.20. 16:19:39Az még rá tenne egy lapáttal ha egy penge lecsapódna és az összes plüssnek leesne a feje. :D

Jó az anyag. ;)

Kráteres sebeket vájnak áldozataik bőrén a gyilkos lódarazsak.
Errtu | 2013.10.19. 16:21:57A lángszóró az egyetlen, fegyver, mivel nyerhetek.
Elpusztítunk minden darázst, lárvát, kifejlett egyedet.
De ezeket itt kiírtani, csak egyetértésben lehet,
S ha elvégeztük kiírhatjuk: Darázsmentes övezet.
Nem vagy mostmár biztonságban, sem az utcán sem otthon,
Megtámad egy darázs horda, hogy össze-vissza szurkáljon.
Állj velünk hát egy csoportba, ellátjuk a sebedet,
Ha elvégeztük kiírhatjuk: Darázs mentes övezet.
A természet biztosítja terjedjen a világon,
Mindenhol meg telepedjen, fullánkjával csatázzon.
De nem sokáig tart már nekik ez az áldott állapot,
Minden ember velünk lesz és felégetjük váratok - Csak várjatok!
Mikor lesz már vége, darázs mentes végre?
Erre várunk régen, kipusztulnak végleg...
Ha megvalósul boldoggá tesz minden embert, gyereket,
Kimondhatjuk végre végleg: Darázsmentes övezet.









