
Így néz ki az agyad 20 perc séta után
norbertvincze | 2014.12.22. 13:48:33nyilván az oxigénfelvétel is közrejátszik, de egyetlen tanulmányban sem vetik fel ezt a párhuzamot.
Így biztosan imádnak iskolába járni :)

Doug, a mopsz: All I Want For Christmas Is Food
Mondjuk vannak ezzel így emberek is... ;)
Így csomagold be fél perc alatt a karácsonyi ajándékot!
Kivéve, ha az nem egy 30 milliós otthon, mert ugye karácsonyra illik valami szépet ajándékozni! :)chuthi | 2014.12.15. 08:19:55sebesség: 0.25
be kell állítani!

Jézus is így járt a vízen? ;)
Állítólag csak egy ügyes trükk, valójában az egész ki van öntve műgyantával!lilaflexninja | 2014.12.11. 08:32:06Mikre nem képes a modern tudomány!
Azért para lehet ezen mászkálni.

Az orvostudomány legnagyobb sarlatánjai
„A középkorban élő koponyalékelő, érvágó vagy a pácienst fejjel lefelé napokig lógató hivatásos orvosok és az itt olvasható sarlatánok között van valamilyen különbség? Az ember olvassa a sarlatánokról szóló történeteket, és azon veszi észre magát, hogy szórakozik rajtuk, mi több, kezd együtt érezni velük. Így vagyunk az ügyes képhamisítókkal és más szélhámosokkal. Amíg nem kerülünk a kezeik közé…”
A pulykák fogják átvenni a világuralmat
Ma majdnem dupla akkorák, mint 1960-ban voltak. Ha így folytatják, 100-150 év múlva nagyobbak lesznek, mint egy ember.Szancso | 2014.11.28. 18:20:13Már most is akkorák. :D
https://www.youtube.com/watch?v=A0m_o2gxbsU#t=2m20s
De majd összesülnek kicsit. :)

Mai cukizé: így fogyasztják le a duci Ewok harcosokat! :D

Így nézne ki, ha a repülők firkálnának :)
Csemegekaraj | 2014.11.23. 08:43:28Chemtrail.

Így nézett ki Charlie a „Jég dupla whiskyvel” előtt ;)
nimrod666 | 2014.11.19. 09:13:28Muszáj volt megnyírni szerencsétlen állatot....Ez egy menhelyi kutya, ki tudja, hogy csak találták vagy elvették vkitől aki így tartotta. Az a bunda már menthetetlen volt a rengeteg kosztól, ami beleragadt és ezért kellett lenyírni. Így még a bőre sem tudott kellőképpen lélegezni és nagyon rosszul érezhette már magát a bőrében.
A leendő gazdinak meg természetesen megmondják, hogy mi történt az állattal és, hogy mire lehet számítani a bundával kapcsolatban. Elmondják, hogy fésüljék majd szépen, különben megint olyan csomós lesz, mint volt...









