
Elkezdtem pakolászni az Anubis játék nyerteseinek az ajándékait, és arra a megállapításra jutottam, hogy vészesen fogynak a pólók. A jelenlegi kinézet nem igazán fedi az izé.hu arculatát, így most ünnepélyes keretek közepette meghirdetjük az Első IzésPóló versenyt.
A feladat roppant egyszerű: tervezz pólót, ami Izés!
Lehet neki eleje, meg lehet neki hátulja, meg lehet neki minta az ujján és lehet bármilyen alapszínű.
A technikai megvalósítás szitázással fog történni, ennek megfelelően a varrások környékén lévő kb. 5 centire nem ér rajzolni!
A nyertes nyereménye az öröm és boldogság lesz, hogy az Ő becses kezének munkáját fogja viselni a teljes Izé közösség.
Mivel mindenki karácsonyi shoppingoló lázban ég, ezért a pályamunkák beérkezési ideje jövő év január 5. napjának 23. órájának 59. perce, kommentbe belinkelt képként!
Az elkészült pályaműveket összesítjük, feltötljük, ti pedig megszavazzátok.
Minden további kérdés, technikai részlet, óhaj, sóhaj, hascsikarás szintén kommentben.
Itt találtok további alapokat, amire tudtok dolgozni.Kolbi | 2009.03.12. 13:47:32már csak dobostorta :D
Szerintem sok lesz a villanyszámlája... ;)
eol | 2008.12.05. 09:50:34A vicces az, hogy a tulaj reméli a látogatók adakoznak jótékonysági célokra. Hát... bizony, a felszerelés 9 millió forint volt, az áram havonta 200.000, csak természetes, hogy az egészet azzal a jó szándékkal tette, hogy aki meglátogassa őt majd adakozni fog.

Elértünk a 10000. izéhez. Jobb ötletem nem volt (és sajnos azoknak se, akiket megkérdeztem), így azt találtam ki, hogy - mivel ha minden beküldött postot jóváhagytam volna, akkor már talán az 50000.-nél tartanánk - ide írjuk, írjátok azokat a postokat, amik nem voltak elég "izések" ahhoz, hogy kikerüljenek, de hátha attól még lesz valaki, aki érdekesnek találja (természetesen reklámcélú linkeket nem kérünk).
Ja, és köszi mindenkinek, aki hozzájárult a 10000 posthoz! :)Erunder | 2017.05.07. 23:51:35Ezt MrMezy69 küldte be:
https://www.youtube.com/watch?v=gwA8igFJwc4
Ezzel a szöveggel:
A kressz vizsga se mindig olyan egyszerű!

Telefonáljon most és rendelje meg ezt a szuper aluminíum létrát, amely annyira jó, hogy szinte már fáj! :D
mundor | 2008.12.03. 18:22:27De még utána is nyomja a szöveget, és ugyanazon a hangszínen, mintha mi sem történt volna. :D
Igazi szélszes mókus :D

Érdekes reklámok lesznek pár év múlva, ha ezt így nyomják tovább. :D
Mihpet | 2008.11.24. 12:35:09Nem kóla, energia ücsi mely elektrolitot tartalmaz :D:D

Szegény boci. :S
Kurszan | 2008.11.18. 12:18:08fejbelöni 5x, de nem a tehenet a marhákat.

Magyarság és homoszexualitás, avagy mire föl kell külön sportrendezvény a melegeknek???
És egy mindent elmondó cikk! (mintha a saját véleményem összefoglalója lenne).Bekomman | 2008.11.17. 19:14:21Lehet rajtuk segíteni, de nem minden fentartás nélkül.

"Míg apu öltözik az anyu kötöget, és olyan lassan készül el hogy addigra este lesz!...." :D

Ebből lesz az új Valentin napi őrület. ;)

Ha megérjük, hogy idén lesz egy kis hó, jól jön majd egy ilyen hógolyóvető fegyver! ;)
Findzs | 2008.11.03. 11:10:59remélem nem lesz hó









