
Hírességek Photoshop után
mekszamnojz | 2008.10.13. 14:18:44hagyd. ottika szegény..... lelkiszegény X)
Holly, a csacsi segít Mrs Ferriernek a gazdasági hírek elemzésében...
H.duju | 2008.10.11. 17:49:39:D:D azért csaK megkérdezheted:):))))))))

Dohányzás ellenes hirdetések
M.agnus | 2008.10.12. 13:00:25Mit gondolsz, a Megyeri-hidat miért építették, miért tökölnek a körgyűrűvel? Hogy minél kevesebb bűzölgő kamion és autó legyen az utcákon. (persze lehetne jobb módja is, mint pl. a vasút, de persze arra már lusták a nagyvállalatok, hogy közvetlen szakaszt vagy éppen vasút közeli üzemet építsenek. Így városok, falvak utcáit és levegőit teszik tönkre a kamionok. De ez megint másik sztori.) A közlekedés nem szórakozás. A dohányzás igen.

Hírességek meztelenül a PETA kampányában
bungle | 2008.12.22. 17:10:10funhight küldte:
http://funsafari.blogspot.com/2008/12/advertising-campaign-from-peta.html

A sztárvilág néhány nem túl szép hasa
Purple | 2009.11.02. 11:30:57hát ennek nagy részét nem értem... :D

A shownak MINDIG mennie kell... még akkor is, ha lángol a studió. :) Kitartó az arc! :)
fungusfunk | 2008.10.02. 16:59:04LOL! :D

A Yellowstone Nemzeti Park a világ legrégibb nemzeti parkja. A 8980 négyzetkilométeren elterülő park az Amerikai Egyesült Államokban van, Wyoming, Montana és Idaho államok területén, a Sziklás-hegységben. Híres gejzírjeiről, hőforrásairól és a park területén található egyéb geotermikus jelenségekről. Grizzly medvék, farkasok, szabad és bölénycsordákés jávorszarvasok is lakják.
Hajni | 2008.10.01. 09:19:22Nagyon szép képek, egyszer remélem eljutok oda!

Felnőtt pelenkabemutatót rendeztek... hol máshol? :D
bungle | 2008.11.18. 11:07:21Sajnos a post linkje már nem megy, de itt egy tegnapi cikk:
http://www.allvoices.com/contributed-news/1799760-the-adult-diaper-fashion-show-cheered-the-senior-japanese

Ötletes Wii hirdetés a YouTube-on.
bandee1219 | 2009.08.11. 20:16:55Ez, mivel hirdetés volt, már nincs fenn! :-/

"Az otthon zöld füvén..."
Kandur | 2008.09.23. 01:28:26ez így van a vizipipába a "csoki" való :D
meg cigipapírba is lehet csak dohányt tekerni.Franciáknál pl. allig van aki dobozos cigit szív.De erről rengeteget lehetne vitázni meg érvelni....örök téma marad amíg nem:
http://www.youtube.com/watch?v=BuImJAbY-7E&feature=related









