
Na ez mi? Tippelj!
közlegény | 2013.02.25. 14:46:20a PET-palackból ítélve, valami ami javítja a véralkohol szintet :)
Leleplezték a gyógyítót!
Egy mentalista a Fókusz kamerája előtt csinálta meg ugyanazt, amit az 1 hónapja itt is szereplő, meg azóta pl. már a Frizbiben is haknizó, magát látónak kikiáltó Ildikó. (Érdekes, tegnap a Frizbiben is leleplezték egy másik mentalista segítségével, de amilyen bénák Hajdúék, csak hetekkel a műsor után rakják ki a videóikat).
Mi lehet szerintetek a trükk? Mindkettőn elég nagy karóra van, talán abban van valami kamera?Tooni | 2013.03.13. 20:07:20Nagy fekete óra csinos fellépőrucival, még 2009-ből, román betelefonálós jósműsorból
http://www.youtube.com/watch?v=HknafkrB0NA

Kattintás előtt tippeljetek, mi látható a képen!
Nusihusi | 2013.02.22. 00:20:27Valamilyen szőrös állat:)

Kattitnás előtt tippelj: mi ez?
7sleeper | 2013.02.20. 15:42:53A laktanyaparancsnokot nagyon zavarja, hogy az összes kiskatona meg akarja dugni a lányát, ezért kihirdetteti a körletekben, hogy aki letesz erről a szándékáról, azt előlépteti, aki viszont nem az komoly büntetésre számíthat. A lányával meg felvetet egy három zsilettpengével berakott erényövet.. Mikor három nappal később bemegy a fürdőbe látja ám, hogy egy kivételével mindegyik katonának befáslizott gyalult tök.. :-) Odamegy hozzá:
-Na fiam, maga becsületes volt - előléptetem!
-Köfönöm fépen efredef úr!

Kattintás előtt tippeljetek, mi lehet ez? :D
ginobacsi | 2013.02.14. 08:38:28lakatos szemmel nézve minden elismerésem a készítőnek.....nincsenek ideg gondjai..:-))))

Igaz tények a koboldmakiról :D
Pl.: „Talán elkerülte a figyelmeteket, milyen bazi nagy szemei vannak. Egyenként is nehezebbek, mint az agya. Ez a magyarázat arra, miért nem talált még fel semmit.”bungle | 2013.11.14. 21:00:37csongo88 küldte:
True Facts About The Mantis
www.youtube.com/watch?v=0aSCPmabRpM
Az orosz Lesya Toumaniantz egy heti együttjárás után (sőt, az itt lévő FB komment alapján már az első napon, mikor találkoztak) az arcára varratta újdonsült barátja nevét (aki nem mellesleg az alvó lány 56 csillagból álló arctetoválása nyomán már 2009-ben botrányhőssé vált Rouslan Toumaniantz belga tetkóművész). Reméljük sokáig tart ez a nagy szerelem! ;Dbungle | 2013.02.19. 15:16:04Igen, a végét le kéne vágni, bekajálnák sokan. ;)

A magyar szellemfalu és a szétlopott pláza
Tudja, hogy mi történt az első magyarországi plázával? Vagy azt, hogy milyen lehet egyedül lakni egy szellemfaluban? És azt el tudja képzelni, hogy milyen lehet egy 600 négyzetméteres, 12 méteres belmagasságú loftlakás? Elhagyatott helyeket kerestünk Magyarországon, és nemcsak a szomorú közelmúlttal, hanem futurisztikus tervekkel és egy remetével is találkoztunk.bungle | 2013.02.03. 23:23:08Olyan is van.
http://tv2.hu/musoraink/naplo/121923_olyat_is_visznek_amirol_azt_hittuk_nem_mozdithato....html

Egy alumínium fogas fémrúdat találtak Oroszországban, ami a feltételezések szerint 300 millió éves.
Tooni | 2013.01.29. 16:15:43Viccide
A franciák egy ásatáson körülbelül 50 méter mélységben rézdrót-maradványokat találnak. Alapos vizsgálatok után a tudósok arra a következtetésre jutnak, hogy az ősök, vagyis a gallok, földalatti telefonhálózatot használtak.
A hír hallatán a németek is ásni kezdenek, és 70 méter mélységben üvegmaradványokat találnak. Újabb kutatások következnek, a következtés: az ős germánok földalatti üvegszálas optikai hálózatot használtak.
Erre a románok is elkezdenek ásatni, ásnak, ásnak, lejutnak 100 méterig, de abszolút semmi. Arra a következtetésre jutnak, hogy annó a dákok vezetéknélküli hálózatokat és IP alapú telefonhálózatot használtak!

Az utolsó hegycsúcs (La última cima)
Hívják, de nem veszi fel. Egész életében elérhető volt, most meg nem válaszol. Mi történhetett? "A hegyimentők megtalálták annak a két hegymászónak a holttestét, akik most hétvégén tűntek el a Moncayón." Kirándulni ment a hegyekbe, és meghalt. 42 évesen. Róla szól ez a megragadó dokumentumfilm. Pablo Domínguezről, a katolikus papról, aki éjjel-nappali szolgálatot vállalt, aki ég és föld találkozási pontja volt, és ezt az emberek megérezték. A múlt tárul fel, hisz mindenki Pablóról beszél, mégis a jelen kérdéseire kapunk választ a szereplők szájából: Mi a boldogság? Lehet-e boldog, aki szenved? Van-e teljes élet? Mi a halál? 80 perc izgalom, 50 szereplő, spanyolos lendület, megragadó képek és zene, ráadásul nyomasztó légkör helyett derűs, őszinte, reménykeltő vallomások. Ez volt Pablo, és ilyen maga az élet.HeavyCross | 2014.03.19. 23:25:551) jogilag az követ el bűnt aki feltölti, nem pedig aki letölti :P
2) mivel a staff engedélyével kerülhetett fel, ezért szabadon letölthető
3) ne kötözködj hanem nézd meg :)









