
Fura, érdekes házak, épületek (új kategória a FunPic-en).
Egyben körkérdés is: ha lesz új FunPic, milyen új funkciókat, szolgáltatásokat látnátok szívesen rajta?bungle | 2009.03.02. 13:54:14Még nincs átállás. Írd meg lécci itt, hogy milyen névvel vagy feliratkozva: http://ize.hu/kontakt.php
Ha neked még nincs embermosó készüléked, akkor... nem is lesz, mert nem gyártják és sajnálhatod is, mert marad a sárga gumikacsa és a hátmosó kefe. XD
Az 1970-ik évi osakai világkiállítás alkalmával mutatta be a japán gyártó fura mosógépét. A tisztulni vágyó egy létra segítségével juthatott fel a mintegy két méter magas mosógépre, ami röpke negyed óra alatt kimossa, megszárítja a benne ülő alanyt, sőt mind e közben még maszíroz is!
Még több kép a japán oldalon.Mr.T. | 2009.02.17. 22:30:29Embermosó készülékről valahogy a hullamosás ugrott be. Az lehet még egy népszerű szakma.

Félelem és reszketés Gazdagréten!!! XD
(bár én inkább a pedo pap bácsitól félteném a lányokat) ;)
+ egy ráadás ahol kiderül, hogy Janka néni leszbikus! :Obaat | 2009.02.13. 09:02:40Mecha.... :D LOL

A sztori "röviden": az MTV Szabadság téri székházát megvette az ÁPV Rt. 6 milliárdért az MTV-től. 4.5 milliárdért tovább adta egy "kanadai" cégnek. Bukott kapásból 1.5 milliárdot rajta.
Az MTV nem tudott kiköltözni az épületből, mivel az új nem készült el. Így évi 2 milliárdért visszabérelte azt, már kifizetett 4 milliárdot, s ki fog 2 milliárdot. Összesen tehát 6 milliárdot. A "kanadai" cég tehát már most nyert 1.5 milliárdot plusz ugye ott az épület, amit lakásokká alakít, s elad.
DE. Nem ér véget a történet.
Az MTV az új székházát nem megveszi, hanem bérli. 18 évre. Évente 3 milliárd forintért. (Havi 1 millió euró, azaz árfolyam ingadozás esetén lehet évi 3.5 milliárd forint is.) 18 év alatt kifizet 54 milliárd forintot 250 ft/euró árfolyamon. Mennyibe került az a bádog doboz? Max. pár milliárd - ha az alvállalkozókat nem húzták le. 18 év után azonban nem lesz az MTV tulajdona - hanem ekkor eldöntheti, hogy megveszi-e az épületet?!
Kinek a pénzéből? A miénkből. Ki nyer rajta? Egy csapat szélhámos politikus és "üzletember". Miért? Hogy fenntartsanak egy 5 %-os nézettségű kritikán aluli tévét.Noki | 2009.02.23. 15:10:15Szerintem amellett hogy a magyar ember alapvetően birka amellett, ez a stílus is amit te képviselsz kedves Erunder. Ha valamelyik nagy kereskedelmi tv csinálná ez, én is hagynám és nem érdekelne illetve nem foglalkoztatna a dolog, de egy kereskedelmi TV nem csinálna ilyen mert senki nem akar magának direkt keresztbe tenni. Ezért nagyon rossz az a stílus ahogy te hozzáálltál mert az nem csak az "Ő problémájuk" hanem mindenkié aki adót fizet, mert adókból tartják el az MTV-t. És ez a nyíltszínű rablást nem nagyon engednék máshol, vagy minimum okosabban csinálják. De ez, a "szarom le mert úgyse az én problémám" kezdetű dolog a birkaság kezdete!

Lakatos Attila cigányvajda: cigány-magyar polgárháború lesz!
Szerintetek?
Mivel lassan itt a Valentin nap, eddig az egyetlen értelmes dolgot amit felleltem ajándékként, megosztom veletek, mert érdemes lesz rá gyűjteni. :)
malex123 | 2009.02.05. 22:12:44Itt legalább nincs csokifasz ... :)

Az nem tudom, hogy ez lesz-e a jővő biliárdasztala, de az biztos, hogy marha jól néz ki.
konserv | 2009.02.05. 21:26:30nem az igazi, elveszti a varázsát :/

Stargate: Redemption
Magyar animációs rajongói film (lesz) - remélem hamarosan. :)sf | 2009.02.03. 00:48:14.. hát ez azért még elég kevés hogy egy TV csatornától rohanjanak...
ha teljesen full tökéletes lenne minden szempontból... akkor... már. lenne rá esély..
de a mai színvonalhoz (nem a gagyihoz) mérve azért van még mit csiszolni rajta... :)

Na ez vajon mi ?
Tippelj, és utána lesd meg...leep | 2009.06.19. 12:06:05pac-man puff?

"Nem kell aggódni a kedves szülőknek, később valószínű normális Slayer rajongó lesz a csemetéből..."
pepeti | 2009.01.31. 23:47:59Ha már thrash metal és banjo akkor: http://www.youtube.com/watch?v=4qYYzMye5M8 Hatalmas!:D Bonded by Blood banjon játszva.









