
A legnagyobb holokauszt
A civilizált Amerikát barbár európaiak fedezték fel. Az indiánok gyönyörű, tiszta városokban éltek, mezőgazdaságuk és kereskedelmük virágzott. Nagy hangsúlyt fektettek a személyes higiéniára és kultúrára. A mosdatlan, barbár telepeseket csak az arany érdekelte. A világ legnagyobb népirtása következett, és a bennszülöttek jogaikat Amerika ma sem védi. De hamarosan változás jön.
Egy napom Baracskán: Tóth úr börtönnaplója

Nem kell rá tovább várni: megérkezett a pulcsi tyúkoknak!
Nas | 2013.11.27. 21:34:29:DDD Hát, ilyen otthonkát persze, hogy nem vesz fel egy trendi csirke.

„Gyere cica, megtanítalak pacsizni!”
DemJan | 2013.11.26. 17:21:25A jólneveltség diadala az ösztönök felett. Én például tök így szoktam lányok közelében viselkedni.

Kajának túl nagy, inkább játszok vele...
Bármilyen rákbetegség heteken belül gyógyítható... Összeesküvés-elmélet a gyógyszeriparról, vagy csak újabb szenzáció hajhászás? Dr. Leonard Coldwell rávilágít valamennyi tévhitre.eospower | 2013.11.25. 23:06:45A benzin hatékonyan pusztítja el a rákos sejteket!

Noé
Megérkezett az előzetes a Darren Aronofsky rendezésében készülő Noé-hoz, amely teljesen új megvilágításba helyezi a mindenki által ismert apokaliptikus bibliai története. Az emberiség megmentőjét, Noét az Oscar-díjas Russell Crowe alakítja, az ő – és családja – feladata, hogy megépítse az óriási bárkát, amely minden egyes faj pár egyedeinek otthont ad, ő az, aki az Özönvízet követő káoszban megpróbál rendet teremteni...
A Noé 2014. március 28-án kerül a mozikba, a fő szerepekben Russell Crowe, Jennifer Connelly, Emma Watson és Anthony Hopkins látható.
Magyar szinkronos előzetesMimis | 2013.11.21. 23:11:16Sz@rrá ázva, tengeribetegen Neked sem lenne túl sok kedved a kergetőzéshez... ;))

Kívül bárány, belül malac.
közlegény | 2013.11.20. 13:13:15tapasztaltad? ;)

Alina Kovaleskaya, egy újabb ukrán játékbaba ;)

Sasha Baron Cohen lelökte a színpadról a 87 éves, tolókocsis színésznőt, aki szörnyethalt a Britannia Awardson.
eospower | 2013.11.13. 21:55:40Az ott lévő embereknek minden dolog újdonság XD










Lényegében a háború, a hódítás és az agresszió minden kultúrában ott van, csak maximum más köntösben és mértékben.