
A tapizással adományt gyűjtő srácok, ezúttal csiklóizgatással próbálnak fellépni a női körülmetélés ellen. A bevállalós hölgyek, minden egyes „nyeregben” töltött perc után 5 dollárt „keresnek” az említett barbár szokás ellen harcoló alapítvány számára.
Remélem, hogy ők nem fogják visszautasítani a segítséget.
Hiánypótló gyűrű néma futóknak? ;)

Kis test, hatalmas étvágy. :)
Nusihusi | 2014.05.08. 22:41:13A kis tolvaj:D

Síelés - rosszul csinálod ;)
Szancso | 2014.04.25. 18:30:18Ha már elolvadt a hó, valamin csúszni kell! :)

Így csinál belőlünk drogost az élelmiszeripar
Miközben az élelmiszeripar fantasztikusan képzett vegyészek és szuperízlelők hadseregével munkálkodik azon, hogy rávegyen minket a minél nagyobb zabálásra, szépen hazavágja az ízérzékelésünket...lilaflexninja | 2014.04.22. 08:59:15Még nem olvastam el a cikket, szóval nem tudom, hogy milyen kajákról van szó, de nagyjából minden kajában vannak ízfokozók, ha nincsenek, akkor is vannak (só, cukor dögivel), úgyhogy ez a hátrányos és közmunkás gyerekeket is érinti.
Viszont miért újdonság ez? A chips-csoki-ropi féle kaják mindig is ilyenek voltak. Ha az ember elkezdi enni a csipszet, nem tudja abbahagyni, aztán csokit kell rá ennie, aztán arra meg csipszet. De anyu is ezt csinálja otthon, amikor valami sütit csinál, tesz bele sót, cukrot, meg ami kell, ahhoz, hogy finom legyen. Mert az a lényeg, hogy finom legyen, és együnk még. Kicsiben is, ipari méretben is.
Az holt egyértelmű, hogy nagyon sok ember nem azért eszik, mert éhes, hanem mert a felturbózott ízekkel akarja kényeztetni magát, tényleg mint ha csak drogos lenne (chips zabálás továbbra is). Unatkozik, boldogtalan, kell egy kis öröm, és a mesterséges ízek, vagy a természetesek is akár, örömforrásként jelentkeznek. Viszont már 2000 éve is használtak ilyeneket a rómaiak, csak ők valami fonnyasztott erjesztett rohasztott hal levét használták, amitől állítólag mindennek fenséges íze volt, és jó drágán is adták. Szóval nem újdonság ez szerintem.
Amúgy meg nem az élelmiszeripar csinál ezzel belőlünk drogost, hanem mi magunk nem tudjuk visszafogni magunkat. Jó dolog ráfogni másra, hogy bakker hát csak azért zabálok, mert ízfokozók vannak a kajában. Ja mert amúgy nem zabálnék mi? (oké mondjuk répát tényleg ritkán zabál az ember marokszámra)

Csirke jóóóó csirkeeee! :)
7sleeper | 2014.04.17. 23:11:17bíromfi

Sikerült lencsevégre kapni a hétmérföldes csizmát?
7sleeper | 2014.04.17. 23:15:46klumparaszt (nagyobbat kellett volna)..

Látjátok, nem kell ahhoz jóképű, sármos úriembernek lenni, hogy fiatal, csinos, szép szőke ;) lányokat megkapjon az ember. Elég egy seggrészeg, erősen kopaszodó, (dzsud)lóarcú negyvenes majom (rajongóitól meg a barinőjétől én kérek elnézést a nevében), hogy instant mandulavizsgálatot eszközöljön szegény ártatlan ;) hölgyön...
„Zimány nem bizonyult nehéz prédának, mert kettesben távoztak a helyről egy közösen rendelt taxi felé. Az est további részét csak találgathatjuk, mindenesetre úgy tűnik, Zimány már levonta a megfelelő következtetéseket, és csütörtök reggel lecserélte Facebook-borítóképét egy pálmafákkal övezett, Hollywood felé vezető sugárútról készült fotóra.” (Velvet)norbertvincze | 2016.01.18. 22:29:27:D

„Na ez már fogatverseny!”

Star Wars a természetben










Volt alkalmam kerékpározókkal, (még jó, hogy nem vagyok süket) hátulról csengő nélkül száguldozni?