
Meg is van az új nátha elleni gyógyszer reklámarca

Ha van olyan, hogy csigafóbia, akkor az abban szenvedő embereknek ez lehet a rémálma
Erunder | 2017.10.05. 08:28:37Mintha hasonlót én is csináltam volna már részegen. :)
A diákok közti terrornak a bíróságon, vagy a szülők között van a helye?
Drawen | 2017.10.01. 20:26:52És úgy gondolod, azért mert te is csináltál ilyenek, attól még helyes?...
a legundorítóbb a mentális fejlődésének sérülésétől féltik ezt e véglény libát a pedagógusok bla bla tököm tudja milyen szövetségénél... Azok a pedagógusok akik évek óta képtelenek a sarkukra állni és kivívni a saját neveléshez való jogukat. Az én időmben még igenis lekevert egy poffot a tanár, vagy aki deviáns volt azt kivágták a koliból és járhatott ahogy akart iskolába...
El vagytok kényelmesedve, de ennek a fene nagy liberalizmus még nagy böjtje lesz...
Reagálva 2 mondatban:
Nem lenne szükség bíróságra ha a tanár megfelelő felhatalmazást kapna és ezzel élne is... már alsó általános iskolában, hogy mire 16-18 éves lesz már ne is kelljen semmiféle fizikai fegyelmezés, mert addigra természetes, hogy nem viselkedünk állat módjára.

Mit csinál a Mercis, ha egy kereszteződésben mentővel találkozik?
A: megáll B: későn kapcsol, de megáll C: leszarja az egészet, mert ő Mercivel vanvadonka | 2017.10.02. 11:20:13Ez sztereotípia. Nem minden mernyós, bömösös patkány, nem minden cigány tolvaj hazug, de a többség itt is ott is az. Nem véletlen él ez a kép az emberek fejében. A többség miatt az a kevés szív aki normális. Ez minden sztereotípia esetén így van. Az tény, hogy aki agyatlan bunkó kopasz kigyúrt kisfaszú geciputtony annak kell a mernyó, bömös mert ezzel kompenzálja, hogy életképtelen kotonszökevény.

"Hát te, farkam, mit csináltál, miközben én futottam?"
Ez az idézet nem a Szürke 50 árnyalatából van.SEszter | 2017.09.27. 08:17:40Azért a cikk elég nagy túlzás: "jó szándékal megvették a könyvet, nem gondolták hogy baj lesz belőle..." :)
Szerintem ez egy nagyon vicces áthallás, a kiadónál meg egy rakás pancser nem nézte át hogy mit adnak ki, ennyi. Nem kellene máglyára vetni a tanárokat mert ajánlották a könyvet.
Egyébként a két éves kislányomnak mostanában kezdtem el éjszakánként olvasni, persze a mi régi mesekönyveinkből, és kb minden harmadik nap olvasom fel a férjemnek a hasonló szövegeket.
Legutóbb a terülj-terülj asztalkám volt, ahol a bunkót végig fütykösnek hívják, ami régen lehet természetes volt, de ma már... Hát potyogtam a könnyeim a röhögéstől, hogy a srác úton útfélen előkapja és mindenkit jól elver vele.... :)

Robot angolna, aminek még értelme is van
A feladata egyébként annyi, hogy a vizek szennyezettségét mérje és továbbítsa valós időben.
Vannak helyzetek amikről józan ésszel előre látod, hogy nem sülhetnek el jól
Na, ezek az emberek, ennek az érzetnek a hiányában szenvednek.
Van egy hotel Japánban, ahol szinte csak robotok dolgoznak
vadonka | 2017.09.21. 12:33:00A betépett arcú japcsi csaj vagy a velociraptor a jobb ha mondjuk szexuális élményekre is vágyik az ember? Hmm. nem is tudom. A velociraptor nem fogaz nagyon? :D

Ez a csávó azt állította, hogy ő egy sámán és hatalma van a hüllők felett
Nos, ezzel egy krokodil nem értett egyett.Ravennë | 2017.09.21. 00:36:12Ez nem krokodil, hanem tengeri szerzetes volt...

Chester Bennington 36 órával az öngyilkossága előtt
A depresszió nem ül ki az ember arcára, közölve mindenkivel, hogy figyelj rá, mert itt baj van.tool | 2017.09.21. 09:55:08Igazából pár perc alatt át lehet fordulni és nagyon mély gödrökbe lehet beleülni. Ha olyan emberekkel vagy akik előtt nem akarod mutatni, nem teszed és kész. Nem gond az önuralom, csak minél tovább fogod vissza magad annál mélyebbre kerülsz alkalomadtán. Aztán egyedül vagy és beüt mint a nyugtató, egyszer csak érzed, hogy már nem érzel. A depresszió nem szomorúság vagy egyéb érzelem, az egy érzelemmentes állapot. Az embert nehéz kibeszélni az érdektelenségből. Nagy kár Chesterért, szerettem a tehetségét.









