
A sas leszállt :D
„Kuss, én így szállok le!” ;)
Így kell igazi akciófilmet csinálni! :D
Ha 1-2 jelenet ismerősnek tűnik, az csak a véletlen műve lehet.sztewe | 2015.07.26. 15:49:12Borzalmasan túl van húzva :/ De amúgy poén :D

Lexus RC-F coupe Heartbeat
A világ első autója, amelynek szívdobogása van
A lexus fejlesztői új koncepcióval álltak elő, hogy szemléltessék mennyire izgalmas az új RC-F coupét vezetni. Egy foszforeszkáló festéket alakítottak ki, amely elektromos impulzusok hatására világítani kezd, így biometrikus adatokat jeleníthetnek meg az autó külsején a vezetőre kapcsolt érzékelők segítségével.
Tehát az autó egy az egyben érzékelteti vezetője izgalmi állapotát, a pulzusszáma megjelenítésével az autó felületén.norbertvincze | 2015.12.21. 20:15:23http://totalcar.hu/magazin/hirek/2015/12/21/itt_a_lexus_uj_dobasa_jegkerek/

Így néztek ki az orosz szépségkirálynők 1988-ban. Hogy nézhetnek ki most?
dari3167 | 2015.07.27. 16:50:18Mi ezekkel a gond,ilyenek voltak akkoriban a csajok,vannak köztük szebbek és csúnyábbak,akárcsak most,nézzünk meg most egy szépségversenyt biztos találunk olyat akit az élmezőnybe várnánk,de sehova se jut!

Megérte ez a 21 millió dolláros fejlesztés, hogy aztán így pózoljanak vele! :D
Travis Kestrel | 2015.07.24. 09:55:24Irániak már egyszer csináltak hasonlót. Egy LM RQ-170-es drón felett sikerült átvenniük az irányítást, majd leszálltak vele. A bal szárnyon keletkezett egy minimális károsodás.

Kőzetből a halálos pengéig - így készül egy Katana a régi iskola szerint
alfred | 2015.07.17. 21:52:17Számomra is a naggggyon érdekes kategóriába tartozott. Csak bele akartam nézni, aztán itt ragadtam előtte :)

5 éve még így vetített 50 Cent meg a lambóba pakolta a zsét, most meg azt írják, csődbe ment. Jajj de sajnálom! :D
norbertvincze | 2015.07.22. 08:17:50http://www.businessinsider.com/50-cent-in-court-after-bankruptcy-sex-tape-ruling-2015-7

Így készül a metamfetamin a Sinaloa drogkartellnél
norbertvincze | 2015.08.13. 10:08:34és ekkor csempésztek be 2x-3x annyit máshol a határon :)
http://www.businessinsider.com/heres-what-1-billion-worth-of-cocaine-looks-like-2015-8

Így cserélik a bringát a Tour de Franc-on!
rermo | 2015.07.11. 17:21:25Azt hittem , hogy a lecserélteket meg ott hagyják az út mellett .

Féldisznót nem veszünk, mert eldől az ólban... így készül az oldalas! :)
lilaflexninja | 2015.07.15. 07:28:38Gyorsnak én sem látom, viszont megtérül, ha éjjel-nappal megy, és nem kell embereket fizetni. Legalábbis egy idő után.
Viszont lenyűgöz a technika, ahogy beméri a darabot a gép, és kiszámítja, hogy vágja. Igaz ehhez kell neki fél perc, az ember meg csak rápillant, és megvan. Ez még jobban lenyűgöz.










https://www.youtube.com/watch?v=Hr-xBtVU4lg