
200 éve még ez számított menő játéknak. :)
Míg a média csillagrombolója, Puzsér Róbert nyílt háborút folytat a reklámok ellen, addig a reklámszakma apostola, Sas István egyértelműen a másik oldalon áll! A köztük pár hónapja kirobbant nézeteltérésről többek között itt olvashatsz.bungle | 2014.07.10. 18:12:47A Bors Online által (állítólag) letiltott Puzsér interjú:
www.facebook.com/Robert.Puzser/posts/646711602071323
„Gaál László. Az ő cége csinálja, terjeszti a beszervezős mágikus flavon lekvárt, méghozzá méregdrágán. Akik eddig vették a flavon termékeket, kérem értékeljék át, mire is költi László a pénzét, és ennek tudatában döntse el mindenki, hogy gazdagítja-e tovább ezt az embert, vagy inkább keres más jövő- és egészségtudatos terméket.”Tooni | 2014.06.27. 13:03:06Szia, sajnos úgy tűnik azt a videót leszedték, keress rá guglin "master shoot to kill" ez a zene volt bekeverve a vadászat összevágott jelenetei alá.

Így néz ki a valóságban egy s*ggfej ;)
7sleeper | 2014.05.26. 16:51:28a ssamárköhögés komoly betegség 8-)

Tényleg elszaporodtak az agresszív csivavák. ;)
sergi | 2014.05.25. 10:46:05Most nem tudom el dönteni,hogy ezt a nyelvet vagy ezt a kutyafajtát utálom jobban :)

Nemsokára itt a nagy meleg, készíts magadnak légkondit házilag. ;)
Merwenus | 2014.05.24. 09:38:06Valóban így van, viszont ha hűtődet nyitva hagyod, akkor pár óra után vehetsz egy új hűtőt. Így viszont 1 óra barkácsolástól ha 35°C levegő helyett 28°C levegőt fúj az asztalodon, már jó vagy.

Csirkecske :)

Fura pingvin ;)

Ornilux
Kifejlesztették az üvegtípust, aminek ultraibolya csíkozású borításának köszönhetően nem repülnek neki a madarak.cila | 2014.05.16. 16:10:52Olcsó és humánus megoldás: búza magot szórni a párkányra. A madarak jönni fognak ugyan továbbra is, de más céllal.

Remélem, hogy ez a férfi munkatársak körében sem válik divattá ;)
Ez jutott eszembe:
Nő: - Kérek egy ráklevest, egy sült csirkét krumplival, salátával és egy csokis krémest.
Férfi: - Tisztán legyen szíves.
Pincér: - Akkor nem ajánlanám, hogy a hölgy ráklevest rendeljen.
Férfi: - Jó, akkor ráklevest nem kérünk.PabY | 2014.05.10. 16:29:04Na ez ám a munkavédelem védőitalra való jogszabályának súlyos megsértése!










A végén agyoncsapta a fedél???
:)