
Az ausztráloknak már van egy olyan oldaluk, ahol azt lehet jelenteni, ha visszaélnek egy róluk készült képpel

Szedd össze a csapatod! Akció van!
A Call of Duty új részéhez egy elég vicces élőszereplős reklámot dobtak össze.vater85 | 2017.10.17. 21:02:52A Replacer-es videóknak a nyomába se ér.
Az idei legjobb esküvői fotók között van amin mosolyogsz, van amin sírnál, de mindegyik nagyon király

Közlekedési dugó Észak-Koreában?
Nem oximoron, tényleg van ilyen. Igaz olyan, mint egy lazább nap Pesten, de attól még létezik.
Már tudom, hogy miért van Oroszországban annyi közlekedési baleset

Félelmetes, ahogy egy kamion kilapít egy személygépkocsit
A szabályosan közlekedő kocsi sofőrje egyébként súlyosan megsérült, de életben van.Lawrence | 2017.10.13. 12:06:37:) A kamionos pont olyan gyorsan halad mint amilyen gyorsan a többi közlekedő. Valószínűleg azért fékezett mert vélt kormánymozdulatot felfedezni az autósnál, vagy mert más helyzetet látott ami miatt fékeznie kellett, vagy esetleg simán lehet technikai probléma is amiért a hátsó kerekek fékezettek lettek. Nem gondolom hogy egyértelműen hibás a kamion sofőrje. Ha megnézed a lassítást az autós elkezdi befelé húzni a kocsi orrát, lehet emiatt satuzott.

Van egy program, ami a körülötte lévő hangokból kiválasztja azt a zenét, ami a leginkább a kedvedre lehet

Az élő polip kajálásának módszere is van
Mimis | 2017.10.06. 13:15:11Azt, hogy a levágott karokat az idegek még mozgatják egy darabig, és tekeregnek össze-vissza, nem nevezném élve megevésnek... :(
Mindazonáltal teljes mértékben egyetértek Hawkeye-jal... előtte derékig megmárthatnák őket forró olajban is, hogy elmondhassák az is milyen jó lehet...

"Nézd már ezeknek milyen hülye bolyhos és kunkori uszonyuk van!"

Az Oats Studio leforgatta az Adam folytatását
Szóval ha van 7 perced, akkor azt ezzel a rövidfilmmel töltsd!









