
Egy amerikai komikus kíváncsiságból kipróbálta, hogy milyen a világ legfájdalmasabb hangyacsípése.
POC | 2014.08.12. 09:01:50Ezeknek az embereknek se a lábával van a baj. :D
Interstellar (Csillagok között)
Christopher Nolan novemberben a mozikba kerülő sci-fijének új előzetese. A legelső előzetes mondjuk szerintem hangulatosabb volt.
Szinkronos előzetesbungle | 2014.11.07. 10:24:29http://cink.hu/ez-az-egyetlen-otthonunk-el-kell-innen-mennunk-1654877732

A világ legnagyobb városi zipline pályája
mue | 2014.08.07. 11:59:26Ahogy látom ezen nem is lehet végigcsúszni ------> tehát nem igazi zipline, csak ilyen buzisbázisugrós bénaság.

A Gazdagréti Birodalom visszavág
Tooni | 2014.09.11. 11:09:18XD na ez sokkal jobb lett!
Jabba - Szőllősiné :D:D

Amikor a hóhért akasztják... Izé, akasztja saját magát!
Dieseldisc | 2014.07.24. 00:37:17https://www.youtube.com/watch?v=J0cZK1c0wpE&index=1&list=RDJ0cZK1c0wpE

Főnökirtó szerkezet ;)
lackópetykó1 | 2014.07.21. 20:54:01ma este barkácsszakkör... holnap meg megyek fizuemelést kérni.:D

Mai izés téma a fülgyertya ill. fülgyertyázás/testgyertyázás
Az RTL KlubnépbutítóFókusz c. műsorában hangzott el Török Szilvesztertudományos szakértő munkatársvegyészmérnök szájából:
- Az a vákuum honnan tudja, hogy mit szippant ki?
- Hát aaa... azt... azt senki nem tudja, de a szervezetből honnan tudja, hogy pl. csinál egy gyomormosást, beöntést, az mit fog kivinni...
Akkor egy kis olvasinvaló: Jó ötlet-e a fülgyertyázás?norbertvincze | 2014.07.21. 23:52:35helyes, mert én is.
" Egyrészt valamennyi fülzsír..." ez tiszta sor, és a többi is. Ezért ajánlják, hogy maximum fél évente egyet.

„Nincs is jobb időtöltés annál, mint a kedvenc karosszékemben ülve almát majszolni.” :)
hawkeye | 2014.07.16. 08:58:36
Imádnivalóan aranyosak, csak az a rövidre szabott életkéjük lenne hosszabb.....

Vincent Prady 360°-os panorámaképei

Nem csoda, hogy kihalófélben vannak a pandák... ;)









