
Így tehetjük lakhatóvá a Marsot
Élien | 2015.11.16. 20:56:13Ők az Európára mennek...
Mai cukizé: kocogás közben találta ezt a madárfiókát. 36 nap múlva így nézett ki!

Így profitál a Facebook a YouTube-ról lopott videókból
izébigyó | 2015.11.12. 16:47:26Mondjuk az index is ezt csinálja az indavideón.

Így mulat az arab...
bizkit_ | 2015.11.09. 21:05:08teveverseny kornyezetkimelobb, tessek arra ulni

2012 óta nem ivott folyadékot - most így néz ki
A fiatal férfi szerint a hosszú élet titka az, ha nem fogyasztunk folyadékot. Ő pedig nagyon-nagyon sokáig szeretne élni.Revanor | 2015.11.12. 09:30:01Lehet, hogy 150 évig fog élni (nyilván nem), de ilyen körülmények mellett minek?

Hogyan biliárdozz egy hullámok hátán ringatózó ócenjáró hajón? Így.

Apa, kezdődik?
1nekjo | 2015.11.05. 19:37:26Hamburgban a bevándorlók kijelentették, hogy nem akarnak németet tanulni, de dolgozni sem!
http://hir.ma/kulfold/nemetorszag/hamburgban-a-bevandorlok-kijelentettek-hogy-nem-akarnak-nemetet-tanulni-de-dolgozni-sem/584850

Cicaszem, és könnyek - Így sminkelnek a pasik!
Ravennë | 2015.10.30. 20:57:29Látom egyesek nem először csinálják... ;)
Szeretnénk megújítani az Izét így lassan 10 év után (még ha a Best of Izé 3 éve el is indult). Ehhez várunk ötleteket, véleményeket itt a hozzászólásokban: miket szeretnétek látni az oldalon, miket nem, milyen funkciókat használnátok szívesen, milyen oldalakat látogattok még és ott mi tetszik, mobilos verziót használjátok-e, mi jelenjen meg ott, ilyesmi... :)norbertvincze | 2016.01.11. 10:56:34nem tudom mennyire lenne jó ötlet, ha esetleg állítható lenne, hogy a komment kocka amibe írunk tetszőlegesen a kommentek alján, vagy az összes legtetején jelenne meg.?!

„Így és ilyen dumákkal ismerkednek a férfiak 2015-ben! Jó szórakozást! xDDD”
Nas | 2015.10.28. 13:41:57Igen, persze, PUA terepgyakorlaton... :D Nálunk alapvetően azt hívják terepgyakorlatnak, amikor az ember kiszabadul a laborból / előadóteremből, és a természetben, nomád körülmények között, hegyen-völgyön, tökön-paszulyon keresztül, sárban-avarban turkálva próbálja meg a tudását kipróbálni. Nekem nagyobb esélyem volt rá, hogy ilyen körülmények között találom meg azt a szerencsétlent, aki ugyanolyan hibbant mint én, mint "normális" emberek között az utcán vagy pláne egy szórakozóhelyen. :) Ott én tájidegennek érzem magam.
Ezektől a PUA baromságoktól amúgy is sugárban hányok...pláne, hogy így utólag rájöttem, hogy lehet, nálam is bepróbálkoztak már ilyesmivel (jelzem, nem jött be, pedig akkor még nem tudtam, hogy valószínűleg ez a hülyeség van mögötte). Emberek! Ne! Nagyon szar módszerek ezek, és roppant átlátszó, hogy valamiféle protokollt követ valaki csajozás közben.









