
Végre megérkezett az Bosszúállók: Végtelen háború előzetese
balogh predator | 2017.11.30. 20:53:08Ezek állandóan szaladnak valahová... Alakzatban szaladók három
Jason M. Peterson-t a minimalista beállításai miatt imádják
Az Instagramon már 1 millió követője van.
Az 5-ik perctől egész szórakoztató ez az interjú
Személyeskedés, vállald a neved, irigy vagy, te meg rabló... Egyszerűen tökéletes.hawkeye | 2017.11.24. 11:04:15Ő egy kitalált brand. Amit tisztelni lehet benne, az a kitartása, mert tehetségről, jellemről vele kapcsolatban nem beszélhetünk.
Anno pokoli volt vele forgatnunk, mert primadonnának hiszi magát.
Úgyhogy én nem csodálkozom, hogy a Viszkis lekapta a tíz körméről. Sokat tett azért, hogy kiérdemelje...

Interaktív hologram
Egyre közelebb érünk egy olyan jövőhöz, amit a sci-fi írók megálmodtak.
Robi lesz a 2020-as olimpia új indulója
Ravennë | 2017.11.19. 15:17:54Végén mikor megbotlik és eldől a dobozzal nagyon aranyos. :D

Gunduz Aghayev szatirikus illusztrációi inkább rád ijesztenek, mint megmosolyogtatnak

Akkor én most kanyarodok egyet
Mondta az orosz Range Rover sofőr, aki hírből sem ismeri az indexet.
Erről a csávóról én egy csomó ideig azt hittem, hogy Marslakó a neve
A lényeg viszont az, hogy ő volt az Elviszlek magammal műsor legújabb interjúalanya.szemantikus | 2017.11.13. 10:41:50Igazából egy kisebb poénnak szántam a muppet shows hasonlatot, mert hirtelen mindenki hőbörgött egy nagyot, olyan érzésem volt, mikor régen a valóságshowkhoz mindenki hozzá tudott szólni, de közben meg senki sem nézte. Biztos mindenkinek van ilyen ismerőse:) Az, hogy én meg szeretem őket, ebben a formában sem helytálló. Többnyire nem együttes alapján szoktam szelektálni, hanem zeneszámok alapján. Kérdésedre válaszolva, általában a hangszerelésük és a szövegük tetszik, már amelyik tetszik. A 'feneked a gyengém' például nem, de az újak közül az 'otthon' igen. Sokszor amúgy azt veszem észre, hogy ha valami mainstream, azt egyből utálni kell, vagy legalább is szégyellni, hogy tetszik. Amúgy "peace", remélem választ adtam pár kérdésre :)

Karácsonyi zombi-invázió.
Gyilkos karácsonyfák, perverz télapók, pláza-zombik és más állatságok :)
Ezúttal Valentino Rossi ellen állt ki a MOTOBOT









