
Az amcsi hideg után mutatunk egy szibériai települést, ahol -62 fok van
TeeJay | 2018.01.18. 01:55:41én a leghidegebb amit kültéren átéltem -28 fok volt Heves megye északi részén 2000 körül mikor éjszaka jöttünk haza kocsival a helyről. finom volt nagyon amikor már fagy az orrod belül, milyen lehet még 30fokkal hűvösebb időben. én is kipróbálnám mert nem vagyok fázós meg télen születtem de megnézném milyen lehet -50fok
Jó napja van ma a Harry Potter rajongóknak
Közel 1 órás filmet készített egy csapat Voldemort kamaszkoráról, ami legalább olyan jó lett, mint az eredeti filmek.Ravennë | 2018.01.15. 22:27:19;D

Van egy oldal, ahol megtapasztalhatod milyen diszlexiásnak lenni
sakos | 2018.01.12. 17:16:06Érdekes, hogy egy-két hosszabb szó kivételével az ugráló szöveg olvasása sem okoz komoly nehézséget. Sőt, segíti a szövegértést, mert azért jobban kell koncentrálni. Hosszabb távon viszont tényleg baromi fárasztó.

Hogy is van az, hogy az embert a barátjáról ismerni meg?
Azt se felejtsétek, hogy a kutya az ember legjobb bartája!Ravennë | 2018.01.10. 23:40:55Egyet sem találtam el. :D

Ezek voltak a tavalyi év legjobb sajtófotói
Van köztük magyar is. Máté Bence 3. lett természet kategóriában.
Amerikában most épp baromi hideg van
Konkrétan annyira hideg, hogy még a vízesések is befagytak.davidoka12 | 2018.01.07. 22:02:37Legalább Trump tudja mondani, hogy nincs is felmelegedés...

Dubajt még tűzijátékban nehéz űberelni
Persze könnyű úgy, hogy ha teli vannak lóvéval.akicker | 2018.01.03. 14:24:59"Persze könnyű úgy, hogy ha teli vannak lóvéval."
Az arab emberek úgy en bloc teli vannak lóvéval, csak egy tennivalójuk van az éleben, oda születni :D
Egyszer megkérdeztem egy odavalósit, hogy lehetnék én is arab. Azt mondta, hogy ha annyi pénzem van, mint Bill Gatesnek, akkor kaphatok vízumot 100 évre, de hogy arab sosem leszek, az tuti.
Na de tudjátok, hogy a lóvéval teli levő Dubajban miről kapta a nevét a képen látható magas épület? ;)

Van a képen egy ház
Megtalálod?a janek | 2018.01.03. 09:27:15Ott van egy ember,pisil

A pokolban fogsz égni, ha ezen röhögsz!
Nekem már tuti bérelt helyem van.bungle | 2018.01.04. 19:22:35Bécsben láttam ilyet a Tesla szalonban.
Sajnos már kinőttem belőle. :D

Van egy oldal, ami megmondja, hogy a személyiséged alapján melyik országban kéne élned
És nem, ez nem egy hülye Facebookos randomgenerátos baromság.Ravennë | 2017.12.25. 10:07:40Nekem nem keményen dolgozót írt, hanem hogy megtalálom az egyensúlyt a munka és a szórakozás között. ;)









