
Heimlich-fogás mosómedvék által demonstrálva :)
„Csináld már, ezek itt videóznak!” XDgyocska | 2015.03.07. 10:02:20"Wow, they are wrestling!" Szabad fordításban: Reszelnek!
Köcsög varjú
Nusihusi | 2015.03.10. 00:17:51A kutyáról elsőre azt hittem, hogy szobor:D

Jó reggelt! Megjött a váltás! :D

Az ételgyártás új dimenziója - ehető 3d nyomtatással készült falatkák, amelyek saját gombát és egyéb növényeket növesztenek
palinkaman | 2015.03.03. 13:41:45Én ugyanilyet tudok, még 3D nyomtató sem kell hozzá, csak az, hogy két hétre elfelejtkezzek a vett zsömlékről.

Légibetegség? Rögtönzött harcibemutató? Írjátok meg szerintetek mit csinál a kedves utas...
sergi | 2015.02.17. 12:20:28Az európai peremvidék egyik lakója,ezek ennyire nem birják piát.Nem véletlen,hogy náluk teljesit túl a feminizmus,ugyanis sok férfi nem él ezeken az elmaradott területeken.Többet kéne gyakorolnia az ivást,de lehet hogy ezen a fiún már ez sem segit.

Átlátszó tojáshéjat csináltak, hogy lássák az embrió növekedését
PabY | 2015.02.10. 15:27:38milyen kis élilyen szeme van

Millennium Falcon drón

Szelíd motorosok csizmában :)
gyocska | 2015.02.06. 19:30:46Legjobb reklám ever!!! Én is Husqvarna varrógépet akarok!!!!44

A hobbiból milliárdossá válás egy újabb példája
2014-ben havonta átlagosan 380 millióan látogattak el a DC Toys Collector nevű felhasználó Youtube-csatornájára, amivel a tavalyi év legnépszerűbb csatornája lett a videómegosztón, tulajdonosa pedig mintegy 5 millió dollárt, vagyis közel 1,4 milliárd forintnak megfelelő összeget keresett vele.
A titokzatos nő, aki az arcát még sohasem mutatta meg, gyakorlatilag nem csinál mást, mint hogy változatosan manikűrözött kezeivel játékokat csomagol ki és rak össze, közben pedigrohadt idegesítőbűbájos hangon kommentálja a látottakat. A csatornáján több mint 1600 videó látható, a legnézettebb pedig ez, jelenleg 185 milliós nézettséggel.
Angol cikkbungle | 2015.03.04. 12:16:32Másik példa: http://velvet.hu/elet/2015/03/03/tengerimalac-blogjaert_hagyta_ott_a_munkajat_galeria/

Profin elhúzta a csíkot :)
lilaflexninja | 2015.01.13. 07:16:14Az orosz változat sem semmi!









