
Csak erős idegzetűeknek (de most tényleg)!!!
A film, ami (kapaszkodj meg!) díjat kapott!
A "művész" magyarázkodása.
A "művész" (vagy inkább nevezzem köcsögnek?) iWiW adatlapja (szoktam neki írni mostanában meleg hangú leveleket).
(megjegyzés: sokáig gondolkodtam, hogy kirakjam-e a postot, "ide való-e", de nem szeretném, ha az Izé "csak" egy poén site lenne (eddig se az volt), ahova teli szájjal vihogni jönnek az emberek vagy a csajokat nézni. Aki ezt nem akarja elfogadni, ne jöjjön ide, vagy ne kattintson erre a postra, de úgy gondolom joga van mindenkinek tudni erről és talán lesznek, akik elgondolkoznak rajta, hol tart a világunk 2007-ben. bungle)rubigo | 2009.02.04. 21:51:28A videókat nem néztem meg, csak a videók mellettii képeket (nekem épp elég volt).. Közben kiszedték a rájuk mutató linket is a cikkből, ha jól láttam.. szerencsére
Országos GeneRally Bajnokság
Mela Kehes és a Hungarian GeneRally Team folytatja Bajnokságát!
A nagy sikerű GeneRally F1 Cup mellett csalakozzatok ide és a GeneRally Höylára is!
Aki szeretne csatlakozni, megteheti Mela Kehes GeneRallys oldalán vagy fórumán.
Ezen kívül a Tények fóruma is vár benneteket, hiszen jelenleg ez a hivatalos HGR Team fórum! Itt egyéb versenytípusokról is értesülhetsz! Pl. Ki mer kiállni Freemy ellen? De létezik egy Pályakészítő verseny is, stb...
Minden GeneRally barát figyelmébe ajánlom, a hamarosan induló Magyar GeneRally Közösség honlapot, ahol minden HGR Team által szervezett és lebonyolított versenyről értesülhetsz, illetve sikeres versenyzés esetén jutalomban részesülhetsz! (címet később!)
Jó versenyzést, kellemes koccanásokat!
Freemy
HGR TeaFreemy | 2007.06.18. 12:38:41Szia!
Ha a linkekre kattintasz, mindent megtalálsz.
Természetesen a játék letöltéséhez vezető utat is.
Megkönnyítem a dolgod, kattints ide: http://generally.rscsites.org/grfiles/generally105.zip
Így a játék már meglesz, már csak versenyezni kell és küldeni az időket, ahogy sok más ember is teszi.
Hogy lehet vele játszani?
Nyomod a gázt, fordulsz és veszed a kanyarokat.
Ha kirpróbáltad, te is meg tudod mondani, hogy tetszik avagy sem.
Csak rajtad áll!
Üdv!
Freemy

Aki a virágot szereti - II. rész
(az első itt található)
Enny i nem elég?
A képen egy kancsóka (N. sanguinea) látható :)mtzolee | 2007.04.05. 21:13:25én meg,h photoshop!:)) hiába a foglalkozási ártalom!:))))

GeneRallys bajnokság indult. Aki szereti a GeneRallyt, annak itt a helye.
Masakari | 2007.04.03. 19:07:36ja kiv leszek én is a többiek eredményére...(ez már kb a határ idő sztem ennél jobb nem nagyon lehet csak 1 picivel:P^^)

Ha valaki nagyon zenemániás és szereti az ép fogakat, akkor ez neki való. :)
Laci | 2007.03.30. 23:52:13Anyu, kimerült az elem. Nem baj, ha ma nem mosok fogat csak szopogatom a fülhallgatót?

MILK - azoknak, akik nem szeretik a rendetlenséget az asztalukon (vagyis nem nekem készült :))
mtzolee | 2007.03.21. 11:29:57dettó!! dolgozni nem is nagyon lehet máshogy... még játszani talán!:))

Ez a fickó aztán szeretheti a gofrit... ;)
kovyfive | 2007.03.15. 10:43:03Ez baromság...
1: A gofri tésztát is meg kell csinálni.
2: ha az megvan, akkor miekkell ez az izé, egyszerűbb beleönteni.
3: Meg olcsób is, nem fogyaszt plussz ramot a gépezet.

Babaszerelem :)
petite | 2007.03.07. 21:33:10nagyon szépek

Cica boci szerelem :)

Vik - Feri - többiek, csupa szív-szeretet...
Jokohama | 2007.02.24. 11:13:04loolita, caprital köszi! ez valami durva jó :-)))









