
A mai bünti: Dolly Rambo és Mr. 4 Oktáv közös produkciója
Csak mazochistáknak ajánlom...
A mai bünti! Füleket befogni!
Shady17 | 2011.07.13. 00:06:23az ilyen nyeri meg a csillagszületiket

Csajos másnap a konyhában. :)
Purple | 2011.06.28. 06:37:18hehhe, régen olvasgattam ezt az oldalt, hatalmas szövege van az ürgének :D

Johnny Gold újabb klipje: Vagyok a gép
kotta | 2011.06.24. 22:11:30Bevallomás: ezt nagyon beszoptam. Elhittem, hogy van ilyen csávó ma ebben az országban, aki komolyan ilyen, van aki melléáll meg támogatja, van minőségi klip meg szereplés...
a szánalom mi vagyunk. Már ezt a szart is simán képesek vagyunk elhinni. Gratula az alkotóknak.
(Mentség: olyan nagyon nem maradtam el, csak néhány hete csak olyan helyen van netem ahol hang kizárva. Ma pótoltam. És tényleg riszpekt Gold úrnak. :DDD)

Magyarország jelenleg két legnézettebb jutúb dala egyben, egy kedvesen egyszerű posztban. Csendes, békés bünti.
ismeretlen | 2011.06.17. 07:10:48Az én bajom csak az, hogy ez már bünti a quimbynek is, mert annyira rommá játszották meg dolgozták már a most múlik pontosant, hogy lassan le is lehetne tagadni, hogy ők írták. Szegény Quimby, a kedvenc együttesem, de ez nagyon nem tesz jót nekik, hogy van egy szép slágergyanús számuk, és azt nyomatja boldog boldogtalan. Mondjuk a két szám összeötvözésében, én érzek is valami iróniát, ki tudja, amúgy van-e. De nekem van benne az biztos. Legalább büntetik egy kicsit Kiss Tibiéket is.

A mai bünti: feka "bevásárlózene"
lb7 | 2011.06.08. 10:31:58nekem inkább a zene "tetszik"... (a szöveg nem)

Bunk szülinapja :)
Lewy | 2011.06.06. 21:26:28oké, és ezt játsszuk el még egyszer egy porcelánboltba...

Napi bünti: Fluor Tomi Mizu című számának spanyol feldolgozása.
bungle | 2011.08.15. 12:54:47http://tv2.hu/aktiv_extra_vagatlan/video/lakatos-mark-alias-fluorita-lux-alias-az-albino-avatar

Norilszk - az orosz Mordor, a hideg pokol fővárosa.
A külföldiek által nem látogatható, 100 ezer főnél több lakossal rendelkező panelváros a világ legnagyobb ipari katasztrófája: Csernobil, a Mexokói-öböl eltörpülnek mellette. A fémszennyezettség olyan mértékű, hogy 70 kilométeres körzetben nem élnek meg a fák, a permafroszt évenkénti megolvadása miatt pedig minden évben tönkremegy a közműhálózat. A Föld leggazdagabb nyersanyaglelőhelye felett épült település viszont milliárdokat termel.bungle | 2016.01.04. 11:21:08http://24.hu/elet-stilus/2015/12/30/a-foldi-pokol-norilszk-a-vilag-legelhetetlenebb-nagyvarosa/

Fluor - Mizu (jelentősen feljavított verzió)
"Az eredeti mű hangját csúcstechnológiás módszerekkel kitisztítottuk, hogy Fluor Tomi személyisége még jobban átjöjjön mindenkinek. A szám mondanivalója csak így tökéletesedhet ki."
+ bonus post, mivel kapcsolódik... t gubi küldte: "Igazi bünti. Nyan cat méltó utódja lehet."Mr.T. | 2011.07.30. 02:24:17Nyulször küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=iC4T14KALkY&feature=related
Szöveg: A képen látható jóképű fiatalember ismételten kérné vállalkozó kedvű hölgyek jelentkezését, hogy legyenek kedvesek elvenni a szüzességét. Ha ezen próbálkozása sem sikerül, akkor várhatóan felad még egy hirdetést "Mindegy, csak lyuk legyen" címmel. Erre várhatóan már urak is jelentkezhetnek. (A pedofil verzió "Mizu" címen vált ismertté)










http://www.youtube.com/watch?v=pvGaUNL_Jlc