
Egy kis mazo-hintázás. ;)
Sanzi | 2011.10.08. 13:56:14Barmok!
Rég volt már büntetés. ;)
Hogy jól induljon a reggel!bones | 2011.09.29. 19:59:02Tajgetosz!
Szegény fókakölyköt kilökték maguk közül a rasszista fóka kolónia tagjai. ;) Farönkök mögött bújkált, mikor a fotós kiszúrta vörös bundáját. Szegényke majdnem teljesen vaksi, ezért esélye sem lett volna a vadonban túlélni. Egy delfinárium gondozói vették oltalmukba.Szancso | 2011.09.21. 19:33:40Animals Taigetos?

A hétfői bünti, hogy jól induljon a hetetek! :)
bones | 2011.09.21. 14:50:31Legalább van ritmusérzéke... :)

Ne kérdezzétek miért, csak élvezzétek! :D
Krissz8083 | 2011.09.22. 02:05:43Ha ez a csaj ilyen beképzelt lenne,beállítanám piszkét szedni bikiniben negyven fokos melegben!

Kedves Izélők! Sok szeretettel küldöm a mai büntit mindenkinek!
Hálálkodni nem kell! :D (Crap.)CRaPtRaSH | 2011.09.10. 06:23:07pörpnél kötne ki, nekem mindegy ;DDD
de ez egy rohadtnagy feketepont ám most!!!
(meg egy icipici piros, hogy még mindig emlékszel a brokkoli-témára, és mert még mindig igaz, hogy néha szólsz, de az visz mindent :DD)

Kulcs ki a zsebből, egy laza koki a fejre, aztán uzsgyi.
HoPpY | 2011.08.31. 15:05:31Geci a posztszövegen beszartam :D Még most is szakadok! :D

A Girl's Generation japán paródiája. :)
HoPpY | 2011.12.31. 17:54:59Légyszíves csináljátok meg a linket!!

Ez az a videó, aminél hagyni kell mindenkinek egy kis időt, hogy feldolgozza. Büntetés 1991-ből!
Nope | 2011.08.10. 22:42:13Elég a legalsó pár üzenetet megnézni. Aki ismeri a "XOXO" jelentését, és látja hogy ezt egy Matt nevezetű _srácnak_ küldte, annak nyilvánvaló hogy homok! :P

Bár messze még a november, ma egy 1992-es Gánszenattis Művek klippel büntetünk.
MacMáté | 2011.08.09. 11:28:13A Pataky ezzel a hajjal, meg ezzel az egész külsővel, kicsit az ifjú Hannibal Lecterre emlékeztet. para









