
Ilyen példát látva csoda, ha retardált lesz a gyerek?
Nusihusi | 2011.03.01. 00:18:29Ez se szomjas:D Mekkora genya, hogy ijesztgeti a gyereket:D
Látványos tudomány - a Galileo Galilei féle hőmérő.
Működési elve: hő hatására a folyadékban lebegő tárgyak relatív sűrűsége megváltozik, így vagy lesüllyednek vagy feljönnek a közeg tetejére. A mérőeszköznek nagy a hőtehetetlensége, és több úszóval kb. fokonkénti hőmérsékletváltozás jelezhető, szűk tartományban.Kuly | 2011.02.07. 01:46:36Nem gondoltam volna, hogy ide kerül egyszer egy Galileo hőmérce.
Van olcsó és drága verzió.Ki tudja, mi a különbség az árukon kívül? Miért érdemes megvenni a drágábbat?

Az Apophis kisbolygó 2029 -ben közelebb lesz Földünkhöz, mint a Hold. 2036 -ban, mikor újra visszatér kérdéses, hogyan változik a pályája: az oroszok egyre jobban aggódnak a kisbolygó miatt.
Itt egy videó, hogy milyen közel fog jönni hozzánk 2029 -ben.
Lehet nem kéne fizetni a lakáshitelemet? (Lehet, csak akkor kilakoltatnak :) b.)brier | 2011.02.04. 10:04:50én már nem is akarok idős lenni annyi izét hoznak már össze hogy nem is akarom látni, gyereket szüljek erre a világra???

Idén 7 milliárdan leszünk a Földön.
(Tanulságos videó!)Tooni | 2011.02.02. 11:32:53"végül kinyírjuk a gazda testet amin élősködünk" ohh, arra semmi esélyünk. Aludttej. A bacik addig szaporodnak, míg kaja van, aztán sutty. De a tejesüvegnek nem lesz semmi baja.

Többet erővel, mint ésszel... :D
Izomagy - Kerékbilincs: 1-0brier | 2011.01.24. 15:06:21megnézném amikor ki fizettetik vele a büntit, a kerékbilincs árát, meg az azért okozott bünti árát

A "kilátástalan" helyzetből is van kiút. :)
Nusihusi | 2011.01.20. 22:53:46Haláli a mókus:D

Úszó Monaco az óceánon.
Egyelőre még tervezési fázisban van a projekt, de ha elkészül, akkor ez lesz a világ legdrágább jachtja.
Most ez vezet.Maccoyi | 2011.01.14. 12:40:48Ez lesz a "milliárdosok játszótere". ;)

Vajon mi lesz ebből? ;)
(Kattintás előtt lehet tippelni.)bungle | 2011.02.17. 19:33:41Óra lesz.

Vonat.rar ;)
Findzs | 2011.01.14. 12:36:30nagyon sokan voltak rajta és a clip végén még mindig jöttek lefelé

Egy animáció a következő marsjáróról, ami a Curiosity nevet viseli.
"A 2011-es év legfontosabb űrkutatási eseményeként novemberben a Curiosity (eredetileg Mars Science Laboratory, MSL) elindul a Marshoz. Ez lesz az eddigi legnagyobb méretű és teljesítményű marsjáró (rover) a vörös bolygón. Nagyobb távolságokat tesz meg, és részletesebb elemzéseket végez majd, mint a nagyon sikeres Spirit és Opportunity. Egy összetett, automatizált, guruló laboratóriumnak tekinthető, amelynek fő feladata az élet lehetőségének - illetve az ezzel kapcsolatos sugárzási, kémiai körülményeknek - a vizsgálata lesz. Tervezett élettartama legalább egy marsi év (körülbelül két földi év), amelyet ideális esetben túlteljesíthet. Nemcsak műszerállománya és technológiája fejlettebb a mostani marsjárókénál, hanem a napelemek mellett radioaktív energiaforrással is bír, azaz társainál több energiát használhat mozgáshoz, mintavételhez és egyéb elemzésekhez. "
Élőben lehet nyomon követni a "marsautó" építését a NASA oldalán keresztül, az alábbi linken.
Illetve itt, még 5 jövendőbeli űreszköz melyeket szintén a 2011-es évben készülnek útjukra engedni.Revanor | 2011.01.10. 20:01:50A Spiritet pár hónapra tervezték fölküleni, ehhez képest vagy öt évig tökéletesen működött, reméljük ez is hasonlóképp túlteljesít.









