
Leszámolás a Futrinka óvodában!
BusKeyCome | 2011.12.13. 16:44:51Azzal is végződött, mivel lepadlóztam tőlük.:)
A képen a Dél-Amerikában honos Jaboticaba (ejtsd zsabutikábá) látható, mely a növényvilágban különleges módon, a törzsén hozza terméseit. Élőhelyén legalább olyan kedvelt gyümölcs, mint nálunk a szőlő. Érdekessége, hogy több erős antioxidánst, gyulladáscsökkentőt és rákellenes vegyületeket tartalmaz.
Mit gondoltok a "fűben fában orvosság" gondolatról, és az egyre több rák gyógyítására használható növény felfedezéséről? Én bízom benne, hogy hamarosan a rákos betegségek is olyan könnyen gyógyíthatóak lesznek, mint a megfázás.cila | 2013.06.28. 14:51:56Én esküszöm a fokhagymára. Szerintem a fokhagyma a hosszú élet titka. A feleségem nem engedi, hogy fogyasszam. Nem értem miért?

Elérkezett a 20000. izé! Ennek örömére egy nyereményjátékkal készültünk, aminek egy kis köze is van a postképhez: ezentúl minden hónapban a legviccesebb, legütősebb kommentet 20000 Ft-tal jutalmazzuk. Igazából semmi mást nem kell tennetek, mint amit a többség eddig is tett: hozzászólni a postokhoz, lehetőleg minél frappánsabb, poénosabb kommenttel megörvendeztetni a többieket. Nem a mennyiség, hanem a minőség számít, vagyis tök mindegy, hogy csak 1 kommented volt, vagy többezer, akár az az 1 is nyerhet - persze nyilván ha több humorosabb kommentet írsz, annál nagyobb az esélyed. :) Az eredmény eldöntésében a komment pontozások (pluszok) is számítanak, de hogy elkerüljük a csalásokat, nem az lesz a döntő. Minden hónap elsején hirdetjük ki itt a post alatt az elmúlt hónap nyerő hozzászólását!
Egyben új fícsört is bejelenthetek: mától facebook acc-cal (egyre szebben írok magyarul, baszki) is lehet kommentelni - az Izés hozzászólások alatt. Természetesen azok a kommentek is részt vesznek a nyereményjátékban!
További jó Izélést és kommenteket! :)bungle | 2015.03.12. 11:07:27Ha esetleg kijön a 30.000-es bankjegy... ;)

Kutyakaki lottó Tajvanban - az akciónak köszönhetően lakosok ezrei kezdték megszállottan gyűjteni az utcákról a kutyaszart, annak reményében, hogy ők lesznek a szerencsések, akik 2000 dollár értékben aranyrudakat nyerhetnek.
Szerintetek ez működne itthon?7sleeper | 2011.12.09. 09:41:10délkelet-ázsiában újra terjed a SARS
csak most kutyákat fertőz
viszont hamar átterjed majd emberre is..
(elképzelem, ahogy a horvátországi nyaralójában egy gábor nevezetű sehonnai bitang a fejére csap, csilliárdos lehetne..)

Azt hittem "vízesés" lesz.
Shifty | 2011.12.04. 20:44:58jó tudni hogy hülyeségből is be lehet már kerülni a "nagy könyvbe"

A pizzához két sör is lesz! ;)
Nusihusi | 2011.12.02. 23:21:05A háttérben meg szól a TV:D

A 22 éves Kristina Rei kedvenc nőalakja a Roger nyúl a pácban hősnője, Jessica Rabbit. Őt látva döntötte el a szentpétervári lány, hogy bizony neki lesz a legnagyobb ajka a világon. A közel száz beavatkozásra eddig körülbelül másfél millió forintnyi összeget költött el.
Pár korábbi kacsacsőrű emlős (vagy csalánszopó verseny győztes).bungle | 2013.04.26. 11:23:09cancer1 küldte:
Kristina Rei, Girl with the World

John Pike hadnagy talán maga se sejtette, hogy ennyire híres lesz a paprikaspré permetezős akciójával... ;)

Vajon vannak előjelei, hogy gonosz lesz a kislányod? ;)
CRaPtRaSH | 2011.11.21. 16:58:31a folytatást meg inkább ne mondd el :DD

Jövő hétfőn katasztrófavédelmi gyakorlat lesz, megszólalnak a légvédelmi szirénák és több alkalommal megszakítják adásukat a rádiók, tévék.
Azért megnéznék egy-két arcot, akik nem tudnak erről. :)Szancso | 2011.11.21. 18:25:28Pont a szirénakezelő központra esett a műhold.Pech. :D









