
Megvan bennük az xx-faktor!

Még nem láttam ilyen béna ugrást :D
a10625026 | 2012.03.20. 23:57:08Lehet, hogy az izuletei nem birtak volna a terhelest?

Milliós bírság az ablakba tett virágcserépért
"Virágok és lábtörlők miatt is büntethetnek. Mondván ezekben megbotolhat a tűzoltó, vagy beverheti a fejét – mesélte Szilágyi, aki hozzátette: egy kicsi kaspóban elhelyezett, ökölnyi kaktuszt is „felszámoltak nekik”, noha az semmiképp sem „akadályozza a tűzoltót az esetleges mentésben”."
A küszöböt is bontsuk fel, és a bútorokat is pakoljuk ki? Vagy mit csinál a tűzoltó, akinek egy lábtörlő is "váratlan akadály" mondjuk egy zsúfolt épületben, ami beomlott?brier | 2012.03.03. 08:01:12ááá már vissza is vonták mert rájöttek hogy ez hülyeség -.-

WALK WIT MAH TITS
Peterke91 | 2012.03.02. 12:49:02ez tenyleg kover, es tenyleg csicses ^^

Azt gondolod egy Skrillex szám borzalmas? Itt van 19 egyszerre! ;)
bungle | 2012.05.16. 17:21:20Name 10 Things That Aren't Skrillex :D
www.youtube.com/watch?v=6Z1RRslsFxA

Agyvérzés koktél mellé egy kis zenei csemege. Új stílusirányzat, valószínű Biebert váltják...
Tkyd17 | 2012.02.25. 10:08:19kávéfózó hangja van xD

Orphic Oxtra - Skeletons Having Sex on a Tin Roof
rubigo | 2012.02.18. 17:45:06Képtelen vagyok minősíteni ezt a produkciót...

Hogy megváltozott Lakatos Rajmund majd' 1 év alatt! :)
bungle | 2012.02.14. 16:54:34Keress rá, van másik (és lesz is mindig). ;)
www.youtube.com/watch?v=-dVMbEloc_w

A Super Bowl-ra szánt Durex reklám, amit végül nem engedtek leadni
MatyiZeg | 2012.02.09. 10:11:14Valakinek tetszett a reklám, valakit megbotránkoztatott. Így, vagy úgy, de elérte a célját: beszélnek róla az emberek, tehát eljutott a fogyasztóhoz az üzenet.
Talán Slash mondta: Mindegy mit írnak rólad, ha te vagy a címlapon.

The Karate Rap - óóó, azok a nyolcvanas évek...
brier | 2012.02.07. 08:51:46ez tényleg nagyon fáááj, de akkoriban tuti jol szorakoztak ezen :)










de ez csak vicc volt :D