
Put your hands up in th... ööö... Indie air ;)
Szancso | 2015.05.14. 18:47:30Miért? Végül is sikeresen landoltak. :)
Azok a huncut férfiak!
közlegény | 2015.05.13. 22:06:59ezek a pulyagyártók nem láttak még bangbrost, hogy ilyen szoftkórra így beindul altáji csakrájuk és egyből pennát ragadnak?

17 gyerek, akinek már baromira elege van ebből az esküvő nevű dologból...
Szancso | 2015.05.08. 18:01:48- Anyu, miért vagy fehér ruhában az esküvőn?
- Azért, mert a fehér az öröm és a boldogság színe.
- Akkor már értem, hogy az apu miért van feketében! :D

Vajon pitében is jó? Kit érdekel!? :)
lilaflexninja | 2015.05.11. 07:26:34Mentségemre szóljon, hogy úgy egyáltalán gusztustalannak tartom a sört, mint piát, ezért nem szeretem a nőknél.

Nincs barátod? Sebaj, képen még lehet!
Nusihusi | 2015.05.03. 15:23:17Igazi hiánypótló:P

Barátnő bosszú.. izé... szülinapi meglepetése: seggszőrtelenítés! :)

A Dublinban élő 26 éves Niamh Geaney fogadott két barátjával, hogy 28 napon belül megtalálja a hasonmását
„Az idegenek kifogytak a sablonokból” :Dbeela | 2015.04.20. 09:33:08Régen történt, hogy egy amerkiai lány előkapta a táskájából a fiúja fényképét, és mintha rólam készült volna. Néztem, mint hal a szatyorban.

Orosz titkos harci fegyver ;)
zed911 | 2015.04.16. 22:27:27Hát szerintem nem... Mármint amiket felsoroltál igen, de menetelni mint a buzik közben barbie girlt énekelni de akármi mást baromság. Menjenek ki terepgyakorlatra...
28 millió forintos palackozott víz - a víz sommelier (!!!) ajánlásával, aki olyan kedves, hogy bárhova elrepül a világon, hogy megkóstolhasd...Botos Vendel | 2015.04.14. 21:58:37há persze!!!4444 különben jol ekésziteték vona ha hagyák!!!!444

Akiknek nem tetszett a Baszódjál meg KDNP! - Barátom a KDNP (helyreigazító dal)
bungle | 2015.04.17. 22:58:15goldy küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=TPl8AGuuBL8
Szöveg: "Ismét terítéken Semjén Zsolt és a vasárnapi boltbezárás. Vigyázzat, a szöveg erősen irónikus! Radikálisoknak nem ajánlott!"









