
Új szolgáltatás: Cathy 5 dollárért 10 napig a barátnőd lesz a Facebookon. :D
Amiért a Kis hasznos kategória: a fiverr.com oldalon 5 dollálért vállalnak az emberek különböző dolgokat. Pl. „A tengerparton élek, bármit beleírok a homokba neked, lefényképezem és elküldöm üdvözlőkártyaként.”.
Ti mit tennétek meg 5 dolcsiért? :)
Tökéletes katona ;)
Hangyákkal már működik...Slarioux | 2012.01.07. 18:00:14Hatalmas ez a posztkép!:DDDD

Pár éve még a Nintendo volt az örömforrás, manapság az iPod Touch ;) (Kicsit halk a videó, fülhallgatókat, hangfalakat max. hangerőre!)
+ bonus kép pár "csalódott" nyafinkáról (írjátok meg mit adnátok nekik idén karácsonyra ;))bungle | 2013.01.08. 14:14:19www.funpic.hu/hu/kategoriak/computer-internet/43518_ujabb-karacsonyi-nyafogok?mode=latest&position=0&large=1

Habos hó? Bálnatakony? Esetleg Masanobu Sato újabb rekordja? ;)
Anthraxia | 2012.01.02. 20:17:459gag oldalán volt a "No Fap December" (fap=maszturbáció angoloknál/amerikaiaknál aki esetleg nem tudná)
És ott volt ez a video azt hiszem kirakva azzal a szöveggel, hogy "After No fap December".

És mondja olajbogyó! A barátnője .. a Casey, .. hogy van?
Goppo | 2011.12.31. 20:09:15A nincs itt semmi baj, csak a napi tánc zene koreografált járják. Jol nyomjak. Mint süket az ajtót.

Amerikai zsoldos - a videó magáért beszél.
MakkMarci | 2011.12.19. 19:50:58Semmi újat nem mondott,ezt tudtuk eddig is....

Domain? Olcsón? Gyorsan? Mire vársz? Kattints!
Hantaboy | 2011.12.15. 09:44:04Kattintottam, de semmi érdekeset nem láttam. Még az izés fejlécet se (tudom, hogy reklám, meg minden), így zártam is be.
Oké, hogy a mai világban már bárkinek lehet saját domain-je, de nekem még mindig nincs rá szükségem. Akinek meg igen, az előbb egy normális weboldalt dobjon össze (nem úgy mint ez: http://ize.hu/comments.php?post_id=17691), mielőtt vesz egy domaint. (persze meg lehet venni előre, hogy le legyen foglalva, de szerintem felesleges ilyennel terhelni a pénztárcát)
Vannak domain vadászok, akik felvásárolnak olyan domaineket, amiket később jó pénzért eladhatnak majd. Ilyen volt a radiomax.hu, ami most már a maxfm-re irányít, de régebben egy majdnem üres oldalt hozott be. Most vagy megvették a max-osok a domaint jó pénzért, vagy lejárt a szerződés, és lecsaptak rá gyorsan.

A játék végetért.
Köszönjük, hogy megint ilyen sokan játszottatok!
A nyertes Lalee85, őt hamarosan e-mailben értesítjük.
----------------------------------------------------------------------------------------
David Guetta játék!
Szeretnél egy páros jegyet a szombati David Guetta bulira?
Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és annak a 2 dj (formációnak) a nevét, akik fellépnek Guetta előtt és után a bulin.
Ne felejtsd el lájkolni is az izé Facebook oldalát, mert csak akkor nyerhetsz, ha ott is a barátunk vagy!
Izé Facebook oldala
(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)
A játék szerda (dec 14.) 12.00-ig tart!Lalee85 | 2011.12.14. 17:49:27Köszönöm a jegyeket! :)
Nagy buli lesz! :D

A hölgy a vízilovakkal van
Ctx Twin | 2011.12.10. 17:46:02Ha igazi hardcore víziló rajongó lenne, már rég vett volna egy igazit.

Csillogás
Nádas Péter író precizitással beszél a klinikai haláláról, de katolikus és buddhista megközelítéssel is találkozunk.termi-nator | 2011.12.09. 13:03:04az elme így működik:
ami nem illeszthető bele a gondolkodási sablonrendszerébe (pl. "nincs semmi a halál után"), arra azonnal elméletek tömkelegét fogja legyártani










:-)