
Ezt már inkább fekvőTEK-esnke kéne hívni, és nem fekvőrendőrnek
Traveller_x | 2017.12.22. 11:22:55És miből gondolod, hogy sosem visznek semmi? Mert láttál már üres pickupot a városban? Nekem is az van és a páromnak is, és az ilyen egybites agyúak miatt nem fogok külön kocsit venni, ha véletlen be kell mennem "A" városba. Az nem jutott eszedbe, hogy azért nincs semmi a platón, mert ha ott le kell parkolni, pofánverik a rakományt? A suzukiddal, nem lehet ám pl vizet vinni a méheknek, vagy elmenni a földutakon. Mellesleg, vegyes fogyasztásban még egy 15 éves pickup sem eszik többet 9 liternél. Az új isuzu d-max, nálam, 7,9 literes átlagot mutat, ez eddig megtett 4000 km alatt, úgy hogy egyszer sem mentem vele csak a környéken. Úgyhogy még kész szerencse, hogy mindenki leszarja, hogy te kit akarsz megbüntetni. Mellesleg elég drága kocsi ahhoz, hogy passzióból vegyen bárki is. Akinek van, annak általában kell is.
Ez a mama inkább már csak a vércukor táblázatát vezesse, és ne kocsit!

Inkább éhenhalnék, mint, hogy ezt egyem
Erunder | 2017.12.11. 08:50:43De bakker, hogy néz ár ki? Ott a szeme meg minden.
Mondjuk alapból nem szeretem a halat, ezért elfogult vagyok, de amikor azt hallom, hogy pite, én egy édes süteményre gondolok, nem pedig egy sülthalas tésztára.

Gunduz Aghayev szatirikus illusztrációi inkább rád ijesztenek, mint megmosolyogtatnak

Cirógatható fejnélküli robotmacska
Állítólag megnyugtat, de én inkább maradok a sörnél.nemtudokregisztralnihelo | 2017.10.14. 10:44:17Bármibe lefogadnám, hogy van arrafelé cirógatható fejnélküli robotnő is.

A speciális effektek nélkül már nem is néz ki olyan jól a Galaxis őrzői
A mosómedvénél meg inkább egyenesen ijesztő.Ravennë | 2017.09.30. 12:21:25Annál inkább becsülöm a készítők munkáját. :)

"Szállj, szállj sólyom szárnyán..."
Vagy inkább egy sugárhajtású szárnyasruhával.vadonka | 2017.09.19. 11:10:29A csávó már tudja milyen érzés szupermenként repülni.

Már meguntad a szakállad és nem akarsz tovább hipszterkedni?
Akkor nyírd le gyorsan egy magasnyomású locsolócsővel! Vagy inkább ne.
A magyar gagyi vizkalifa klón nem érti a nőket.
Ezért inkább a félpucér haverjaival bólogat a hátsó udvaron, és panaszkodik.dns87 | 2017.08.26. 17:50:51Milyen fura, hogy a valóságot fedő kommentek eltűnnek a videjó alól...

Ennél a lakókocsinál elgondolkoztam, hogy ez inkább már az épületes izé kategóriába tartozik









