
Upsz, upsz, és barna naci ;)
Szancso | 2014.11.17. 18:38:49Komló befőtt, nekem is van pár üveggel elrakva. Csak az a hátránya, hogy nem áll el sokáig. :D
Újabb zene nélküli klip (ez most tényleg sírvaröhögős!): Sia - Chandelier (az eredeti itt)

Na most tedd rükvercbe! ;)
Nusihusi | 2014.11.07. 03:25:41Megfordult vele a világ:)

Most ne zavarj, roppant érdekes ez a házfal! :)
sztewe | 2014.11.01. 21:04:19a 'macska.exe' állomány lefagyott kérem készítsen elő a vésztartalék tej et :D
Harminc önkéntes tesztelő egy próbavezetésre jelentkezett bekamerázott autókkal, előtte pedig a Ford csak annyit kért tőlük, hogy indulás után mosassák le az kocsikat egy autómosóban...Findzs | 2014.10.22. 15:17:35azt a ferde szemű csajszit szívesen megnyugtattam volna :)

Már többször szerepeltek itt okos varjak. Most íme egy szabadszájú varjú... :)
hawkeye | 2014.10.25. 16:26:43
Á, dehogy. Az emberek is.... :)

DE MOST AKKOR MIÉRT MENT FORGALOMMAL SZEMBEN AZ EGYIRÁNYÚ UTCÁBAN?
hawkeye | 2014.10.14. 12:17:18
Igen, Ha ilyet lát:
http://galeria.vezess.hu/2/show/60982/484701/#kep-484701
Nagy baj, hogy a biciklisek egymást hergelik, autósok, gyalogosok ellen. Ebben eléggé aljas módon élen járnak a kerékpáros civil szervezetek, akik a PR nyilatkozatokban a békés egymás mellett élés szükségességét deklarálják, saját honlapjaikon, blogjaikon egész más hangnemben gyűlöletet szítanak.
Hogy kinek jó ez, nem tudom...

Mindenki nyugodjon meg, a gyerek meghalt, most már lehet újra rám figyelni! :D
lilaflexninja | 2014.10.14. 12:04:32Jaaaa, hát akkor meg fejbe kellett volna rúgni a kis parasztot.

Meglepetés! Mosolyt kérünk! ;)
velo | 2014.10.07. 20:24:13bukkake

Van itt olyan, aki emlékszik még a Sierra kalandjátékokra? (Police Quest, King's Quest, stb.)
Kis nosztalgia: most itt a böngészőben játszható verziójuk (legalábbis 7 közülük)!









