
A Nymphoid Barbarian in Dinosaur Hell - van lejjebb a zs-kategóriánál is!

Polgár Peti - Cristofel dal + Ha én pornósztár lennék + Sarka Kata haja
powermause | 2012.07.27. 18:08:16Ez tényleg jól énekel!

Tarzan, bemutatom Jane-t! ;)

Rise of the Animals - a vegetáriánusok vajon biztonságban vannak? ;)
nagydee | 2012.05.24. 12:31:30először azt hittem, hogy az elején a néni azért van hosszú kabátban és papucsban, mert a kabát alatt nincs semmi... aztán elszomorodtam, hogy mégsem. de a következő jelenetben a falon átnyúló kesztyűbábok, az EPIC. ezt feltétlen meg kell nézni, de kizárólag japán szinkronnal.

Én vagyok a török, mindent össze...rakétavetőzök ;)
Tooni | 2012.10.17. 17:36:58http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/nostalgia-critic/36888-turkish-rambo
A török-Rambo nosztalgiakritikusi szemmel :)
Évtizedeken át aprólékosan kidolgozott forgatókönyv szerint raboltak el újszülötteket apácák, papok és orvosok a spanyol kórházakban. A botrány tavalyi kipattanása óta szülők és gyerekek ezrei próbálják megtalálni egymást DNS-bankok segítségével. Becsléseik szerint 300 ezer gyereket vettek el a szüleitől.lilaflexninja | 2014.06.11. 12:33:52Hát ja a keresztény európai értékek!
Durva, hogy régen, mennyire szarba se vették az árva gyerekekt, illetve egy kupac trágyának több értéke volt sokszor. Pusztán mert árva, vagy neadjisten zabi gyerek, vagy kurva volt az anyja. Pedig szerencsétlen gyerek mit tehetett róla.

Táncos láncos ruha ;)
...és egy hozzá való táska.Szancso | 2012.05.14. 19:36:44-Oroszoknál miért nem terjedt el a dobozos cucc?
-Megszokták hogy kibiztosítás után,azonnal eldobják. :)
A festői környezetben fekvő somogyi kis falucskában visznek mindent, ami csak mozdítható, sőt még azt is, ami nem, az elmúlt években ui. komplett házak tűntek el! A 350 falusiból 160 gyerek. Mit csinál majd a faluban ennyi gyerek, ha felnő? Szerintetek hogyan előzhető meg a társadalmi katasztrófa?7sleeper | 2012.05.15. 14:01:35"már"?
"is"?
:-DD
(a puruttyás be'lharc vitte le mélyebbre a mélynél)

Piranhaconda - egy újabb kötelező filmklasszikus!
bungle | 2012.05.18. 11:35:03Faszbúkon kirakja a gyerek, persze nehogymár Izés linkkel tegye, mindegy... Szöveg hozzá, szó szerint idézve:
"Michael Madsen kicsit lecsúszót:D"

Smiley
Nem is tudom létezik-e ennél félelmetesebb filmes karakter. Egyszerű, de „nagyszerű”.










hasonlóan szinvonlas szorakoztatást nyujt a Yor, hunter from the future c. remekmü:
http://www.youtube.com/watch?v=0PWaJ6URRU0