
Mai bünti: Wattamen - Metrómulatós
bungle | 2013.04.21. 13:21:25MADve, volt már.
Miért szállíttatta el aranytartaléka kétharmadát a Bundesbank Londonból?
brandboy | 2012.10.27. 22:46:56A cikk lényege, hogy a modern pénzügyi remdszer egy pilótajáték, és, hogy BANKÁRBAN NE BÍZZ !(De ezt ebben az országban nem kell magyarázni)
Annyi arany nincs is a Naprendszerben , mint amennyi igérvény forog a világban.
Ha "einstand" lenne,akkor az lehet a nyerő akinél fizikailag van a cucc, mert még a modern számítgépekkel se lehet majd visszakövetni, hogy kinek-kinél-kinek az aranya van.
A németek fizikai aranyat adtak letétbe, és most visszakérik, mert úgy sejtik az angolok rájártak, mint mackó a mézre,gondolván az soha nem derül ki, mert majd visszaszedik.
á
Ez egy (részben)jó tízéves történet, tehát fosni azért nem kell, meg Etiópiáig szaladni. (Bár állítólag az egy fasza hely lenne, ha nem gyilkolásznák egymást a swarczok) . Van jó sok egész évben termő fennsík.

Mai bünti: Il Pulcino Pio
Nusihusi | 2012.10.24. 23:36:59Jópofa, de nekem a lorem ipsum által linkelt videó jobban tetszik:)

Mai bünti: Gnesa - Wilder
Inkább valami más iparágban kellene kamatyoztatni a tehetségét...Arpiodzo | 2012.10.18. 21:09:38A tekintete hogy hasonlít a Tünciére :)

Heeeeyyy Sexxxy Kurvas!
lilaflexninja | 2015.04.02. 08:45:37Hát erről valahogy lemaradtam, pedig jó.

A Klingon bandák és a szőrös hastáncosok kedvelőinek... ;)
T1B3R1U5 | 2012.10.02. 21:56:02Ezek betegek!!!! :@

Nem jó a rasszizmus!
Dmckayals | 2012.09.23. 19:27:11Végül is az ő legjobb barátja is félig barna félig meg fehér.

Tesókáim, egy kis mulaccság nektek szombat estére az ifjabb
VendeltőlCerceltől!7sleeper | 2012.09.17. 12:53:21zenész-cigányokkal nincsen baj, még ha fél hanggal eltérve, más ütemben játszanak is (pl. a Szegedben)
le van foglalva a kezük..
úgyhogy ha két kézzel fogná a mikrofont a kis dalmányos varjú, akkor lenémítva, mást nézve - el tudnám viselni..

Honey Boo Boo Style :D

Tonje, a norvég Rebecca Black. Micsoda dalszöveg, micsoda buli!
Tomesz | 2012.09.14. 18:16:11Dollyrambo ezerszer jobb :D









