
A kokainhoz mérhető függőséget okoz egy süti!

Nem is kell halottnak tettetni magunkat. :P
Cillit | 2013.10.15. 15:05:39Nem is medve csak ez a srác csak felvett egy vastagabb pulcsit mint 2:35-nél
http://www.youtube.com/watch?v=f3d4UhPd5Ag" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=f3d4UhPd5Ag
Tippeld meg, hogy mi egy IKEA bútor és mi egy metál banda neve. :D (Mindkét rajongótábornak okozhat meglepetéseket ez a kis hétvégi játékocska. Jó szórakozást! :))KeleMan | 2013.10.13. 22:50:34Ötletes...

Nyelvtudás: tényleg ennyire hülyék a magyarok?
Számos oka van, hogy nem beszélünk idegen nyelveket, de ez még nem ad felmentést.Nyúzó | 2013.11.06. 20:20:08Ez a felmeres hülyeség. Itt egy normális, és sokkal reálisabb, ami a tapasztalataimmal is egybevág:
http://www.ef.de/epi/

Piano Hero ;)
Szancso | 2013.10.09. 20:33:42Ezt csak úgy, mert ez jutott eszembe:
http://www.youtube.com/watch?v=CVgPu3de_PU
:)

A Játék véget ért, köszönjük, hogy ismét ilyen sokan játszottatok! :)
A szerencsés nyertes:
K214
Őt e-mailben is értesítettük.
------------------------------------------------------------
Szeretnél nyerni egy páros jegyet a szombati Bónusz Electronic music fesztiválra?
Nincs más dolgod, mint elküldeni ize.hu felhasználóneved és a pirossal letakart dj nevét a jatek@ha.hu címre.
Segítséget természetesen a képre kattintva kaphatsz ;)
A játék szerda (október.9) 22:00-ig tart, a szerencsés nyertest e-mailben értesítjük.
Jó játékot!K214 | 2013.10.10. 14:25:53Köszönöm szépen! Ígérem élvezni fogom a bulit :P

Gyilkosból ártatlan, milliomosból közmunkás.
Rekordkártérítést kapott az államtól Burka Ferenc és a fia, mert ártatlanul börtönözték be őket egy gyilkosság miatt. Az összesen 45 millió forintot mára felélték, igazán nagy dologhoz nem tudtak vele kezdeni. Ráadásul a rendőrség évek után azt állítja, mégis ők voltak a gyilkosok. Mi lesz a 45 millióval, ha újra elítélik őket?7sleeper | 2013.09.30. 14:55:08ha lesz rablás a kocsmát fogják felnyomni
annyi befolyt ott belőlük mint amennyi 'üdítő' beléjük
vagy nyerőgépbe "huszas"

Havi egymilliós fizetés ágyban fekvésért!
Több mint 2,5 millió forintot fizet az amerikai űrkutatási hivatal, a NASA azoknak az önkénteseknek, akik hajlandóak 70 napot ágyban tölteni, miközben vizsgálják őket.SilAsh | 2013.09.18. 09:58:18""Vegye be a hőmérőt hölgyem...igen, tövig." :D"
Lehet, hogy rájöttek az 51 -es körzetben, hogy hogyan lehet a parabola antennát beszerelni az ember s*ggébe? :D
Valahogy ki kell próbálni azt a sok kütyüt, amit "Paul" -tól szerváltak ^^
Amúgy komolyra fordítva a szót. Egy hétig nyomtam az ágyat fekvőgipszben, de nekem már végem volt. Még ha ki is bírják azt a hetven napot valahogy, mi lesz velük, ha fel akarnak állni, és járni egyet?

Amikor még mókás és izgalmas volt a boksz ;)
beela | 2013.09.10. 16:49:12Az Észtek úszási módszerével:
http://ize.hu/comments.php?post_id=25182
kellene kombinálni ezt az újszerű sportot. Akinek a hagyományos módon nem megy, így még lehet sikeres.
Töprengek rajta, vajon több, vagy kevesebb sérüléssel jönnének le a mérkőzés végén a versenyzők? Valamint, hogy a hölgy belenyúl mások viadalába, az nagyon sportszerűtlen.

The Yes Men Fix the World (Két férfi a világ ellen)
Kiválasztanak egy-egy nagy céget, amik megérdemlik a szopatást. Csinálnak egy hamis honlapot a cég nevében. Megvárják, míg valaki meghívja a vállalatot (az általuk megadott címen) valami rendezvényre, ahol előadnak valami iszonyat abszurd ötletet, teljes komolysággal, esetleg nyilatkozatokat tesznek a cégek nevében. A maga kifordult módján vicces, ahogyan a pasi egy multi nevében jelenti be élő egyenes adásban (BBC, 300 millió néző): a cégünk felelősséget vállal a balesetért, az áldozatok kárpótlására elkülönítettünk 12 milliárd dollárt.
Az Egyesült Államok Kereskedelmi Kamarája betiltotta az őket érintő felvételeket, így a film kizárólag fájl- és videómegosztókon terjed!Enechuel | 2013.09.11. 00:43:27na tessék...nem tudom ti végignéztétek -e én már a végén járok. Itt egy nagyon szörnyű katasztrófáról van szó elsősorban, ami egyszerűen egy józan eszű világban nem történhetett volna meg. Több ezer ember halt meg, és még utána is folyamatosan szellemi és testi fogyatékos gyerekek születtek, születnek a mai napig. A vállalat pedig szinte semmit nem tett......ti meg arról vitatkoztok hogy mit jelent a "multi" kifejezés. Személy szerint nekem aztán édes mindegy, ki , mit és hogyan hív, a lényegen nem változtat, hogy a világ mocska még mindig él és kurva nehéz lemosni a Földről sajnos :(










"Az Oreo megérkezett Magyarországra.
És elvette a Pilóta keksz munkáját."