
Kutyatulajdonosok a kedvencük bundájából készült ruhában

Szerintem süket. És még fel is veszi o.O
Bólem | 2013.01.15. 21:00:39kétlem...hátul a monitoron ez megy: http://www.youtube.com/watch?v=3M_KX4Him2E

Lalika feat VV Cristofel - Itt vagyunk ketten
Nagy költségvetésű klip, autós robbantással! ;)FatSnakeFoot | 2014.09.15. 13:53:35Az a baj, hogy ez még poénnak is sz@r, ha egyáltalán annak szánták.

Volt már idén bünti? ;)
ismeretlen | 2013.01.14. 11:49:46Szerintem nem rosszabb, mint a 50cent mondjuk, meg hát neki ez jutott, nekünk cristofel. De sebaj, mert mindjárt majd sok millióan megnézik a youtube-on, mert ugye terjeszteni kell a szart és híres lesz, aztán meg majd látjuk az RTL klubbon mint hír. Szóval hajrá

Mr Klausz - Visszatértem
De minek?AVIREX | 2013.01.08. 15:28:33Ezt úgy mondaná a 'Mester': Miskószmokiboki :DDDDDDDDDD

Barna Barnabás feat VV ÉVA
Ennek a szerencsétlen szeszkazán szilikoncsöcsnek a Facebook oldalán mindig találni valami igazán kínosat. Azt írja: „Ez egy kis költségvetésű amatőr klip, jöhetnek a dislike-ok! Rétegzene.. Én szerintem jól nézek ki benne! És ez egy Jimmy feldolgozás!”
Vass Veronika feat. MC DC - Bejgli song
Árnyangyal | 2012.12.28. 08:45:07Bocsánat, helyesen: "...muzikálisabban vernyákol..." :)

Atlas Survival Shelters - már csak pár nap a világvégéig, virágzik a bunkerbiznisz! :D
rubigo | 2012.12.18. 22:44:53Tőkesúly nélkül majd forognak benne egy jót, ha az Özönvíz verziót húzza ki a sors...

Mai bünti: Dj Seherezade & MindControl feat. Benigna - Feel You (Radio Edit)
„Ratings have been disabled for this video.” Vajon miért? ;)
Bungee jumping 134 méter magasból
bungle | 2012.12.14. 13:01:41Bungee Jumping - Macau Tower 233 méter
http://sport.ize.hu/comments.php?post_id=1591










Javaslom az emberek közt is: a levágott hajaimból mondjuk párnatöltelék, levágott körmökből kis nyaklánc és fülbevaló, esetleg pírszing, fülzsírból szappan, a vécéből trágyáznivalót lehet horgászni a kiskertbe, takonyból mondjuk mosogatószer, ésatöbbi.
Hát nem volna ébibédi és a szeretet kifejezése és olyan családias?