
Keményen dolgozó kis emberek építik a Moszkva teret
Szancso | 2015.04.22. 19:28:35Mindig a kis emberek szívják meg...;)
Ha eldobnak egy csikket vagy becsap egy villám, akkor Pestet evakuálni kell
Sokkal súlyosabb a helyzet a volt Vegyiművek Illatos úti telepén, mint korábban gondolták. Ha most azonnal nekiállnának a veszélyes anyagok elszállításának, megsemmisítésének és a terület megtisztításának, az körülbelül 15 évbe telne.bungle | 2015.04.30. 11:41:52http://444.hu/2015/04/29/a-kormany-11-milliardert-hatastalanitana-az-illatos-uti-vegyibombat/

103 évesen ő a világ legidősebb orvosa, most elárulja nekünk a hosszú élet titkát!
Többek között választ ad erre a magyar nyugdíjproblémára is a 3. pontban. ;)bungle | 2015.10.21. 19:49:07http://24.hu/elet-stilus/2015/10/21/nem-hisz-a-nyugdijban-100-evesen-11-ora-munkaval-tartja-fitten-magan/

Véleménynyilvánítás mesterfokon! :)
bizkit_ | 2015.04.19. 23:42:54felmaszott... lenezett... osszesz@rta magat :D

Mi lenne, ha a sok egyszerű ember előbb utánanézne valaminek, mielőtt ész nélkül megosztja a Facebook-on, vagy hőbörög egyet, miközben az igénytelen blogoldalak „szerkesztői” meg gondolom jót röhögnek az őket követő birkákon?
Hárommillió forintot vert a NAV a kedvesen mosolygó nénire? Francokat!lilaflexninja | 2015.04.15. 11:46:26Húú most kicsit elképedtem magamon, hogy ilyen oldalról valamit is beküldtem, de megnyugodtam.

Csak egy újabb zombis szívatás, bár ez most elég komolyra sikeredett! :D
Te mit csinálnál hasonló helyzetben?Achilles | 2015.04.09. 15:10:46Nem számoltam, hány embert "vicceltek meg", de szerintem a perek után fejenként 10-20 milla üti a markát mindnek :-) persze ha nem mindegyik színész.
Én a Walking Dead-et machete-vel nézem. Szintén évadonként egyben. És tény, hogy olyankor napokig azt nézem, hogy hol lenne jó búvóhely, vagy hogy nincs-e a bokrok mögött valami. Szaros gatyában, de lemészárolnám mindet :-)

Akkor. Amikor. Híradó 1. rész
Ez most állítólag vicces, hasít a neten. Mondjuk szerintem az eredeti Nemzeti Hírtévé ennél azért viccesebb! ;)
Napi retro: faszappan :D
sapkabarna | 2015.04.01. 23:19:32Ha valaki ezzel csinál szappanbuborékot, az az igazi blowjob.

„Országunkban, pl. Moszkva térségében...”
bungle | 2015.03.31. 14:24:45Hír TV-nél is vannak azért érdekességek...
http://coub.com/view/5mgqs
Biztos ruhát cserélt. ;)

Nemrég volt téma, hogy van-e értelme forgalomlassító demonstrációknak. Tegnapelőtt még a taxisok is hőbörögtek, hogy tüntetők egy csoportja lezárta a Lánchidat, tegnap már ők demonstráltak az Uber - amiről már szintén volt itt post - hétvégi ingyenes akciója miatt. Ennél jobb reklámot talán nem is kaphatott volna az Uber, én legalábbis biztos nem hallottam volna a ma kezdődő hétvégi ingyenút-akciójukról, amiben tíz ingyenfuvart ígérnek mindenkinek.
Ti kipróbáltátok már az Ubert ill. tervezitek, hogy kipróbáljátok a jövőben vagy akár most hétvégén?bungle | 2015.08.24. 08:00:32http://index.hu/gazdasag/2015/08/24/halomra_buntetik_az_uber_soforjeit/









