
Roma tinédzserek, akik a tanulás fontosságára hívják fel a figyelmet.
„ha most választanod kell, hogy olvasás vagy evés,
válaszd az olvasást és megszűnik az éhezés”FatSnakeFoot | 2014.03.04. 11:01:07Abszolút pozitív kezdeményezés és ötletes kivitelezés.Nem hiába, amibe Závada Peti és Saiid(Akkezdet Phiai) belefog, az csak jól sülhet el.
Megszívatták a kamut kiáltó újságírót!
Botos Vendel | 2014.03.03. 11:56:37titkon remélem mekérdija pepszi bunglét aztán pi cimböl meglesnek....szerintem ö joban félne ha én vezetnék még ugy is hoty bejavatnám!!!!!!444

Megvadult csivavák falkái tartják rettegésben a környéket

„Az iskola legfőbb célja, hogy egyetlen megdönthetetlen tanulságot verjen a diákba, mégpedig, hogy bármennyit is készüljön, mindig az iskola jóindulatára van utalva. A tananyag spektruma olyan széles, hogy csakis a tanár szándékán múlik, mit és mennyit követel meg belőle...
A magyar oktatás arra nevel bennünket, hogy az ilyen helyzetekben úgy járunk a legjobban, ha lehajtjuk a fejünket, és behódolunk. Mert a tanárnak, a hivatalnak és a rendőrnek mindig igaza van. Ha pedig nincs, akkor majd olyan helyzetet teremt, hogy az legyen”cila | 2014.02.26. 13:34:33Bizony. Hovatovább csak a NagyGugli fogja tudni (ha nem hekkelik meg Őt is), mikor melyik Attilát temették 453-ban vagy 1937-ben. De kit érdekel (hány embert, %-ban)? Olvasom az álláshírdetéseket. "Felveszünk ... 5 év gyakorlattal".
Honnan az 5 év gyakorlat? Már nehogy az alkalmazó fizesse meg a tandíjat is! vagy mifenét.

Macskaszőr TECHNOOO
1b0r90 | 2014.02.21. 20:37:10Egy kicsit átdolgozott verzió :D
https://www.youtube.com/watch?v=M5xLVZpOcms

„Milyen hülye koreográfia...” :D
Nusihusi | 2014.02.16. 23:10:47Megkergült a motor :)

Flappy Bird - a hírhedt szemétparaszt játék böngészős verziója

A varjú és a logikai játék ;)
norbertvincze | 2016.02.04. 16:05:05http://www.origo.hu/tudomany/20160203-hollok-madarak-kutatas-tudatelmelet.html

Diplomamentő program Tajgetosz-pozitívaknak
Háromszázezer forintnyi támogatást ad az állam azoknak, akik nem csupán általános- és középiskolás korukban, hanem a felsőoktatásban töltött évek alatt is magasról leszarták, hogy nyelvet tanuljanak. Még jó, hogy nem vagyok döntéshozó, mert tőlem mindössze tajgetoszi repjegyet kapnának. Csak oda.Nas | 2014.01.28. 15:44:34És ezt miért épp a 80. kommentemre írod...? Nem állítottam egyébként olyat, hogy az egyetemeken kizárólag hasznos tárgyakat oktatnának, épp azt mondtam, hogy ennyi erővel azokról is eldönthetnék a diákok, hogy melyiket szeretnék lehallgatni + hogy az érettséginek sem volt effektíve semmi "haszna" (olvasd már el a többi kommentemet is, mielőtt nekem támadsz). De nem is erről volt szó egyébként, hanem a nyelvvizsga-követelményről.
Azért a műszakin még mindig több hasznos tudást szedhetsz fel (ez rajtad is múlik...), mint egy gyengébb egyetemen. A gyakorlatot pedig nyilván nem pótolja semmilyen elméleti képzés, de ettől még egy szakmunkás nem fog tudni házat meg autómotort tervezni. Egyébként ahhoz képest, hogy szerinted mennyire szar volt a műszakin a képzés, az összes műszakis haveromnak már utolsó évben fix állása volt, úgy kapkodnak utánuk a cégek...akkor valamit csak tudhattak.

Játék nagymester :)
K214 | 2014.01.24. 15:07:33Oszt.társamnak egy sztefije van. Betanította a kocsikulcsra, azóta nem kell keresnie. Annyit mond, hogy kulcs és az eb már hozza is.









