
Manuel Uribe 2 éve még több mint fél tonna volt. Azóta lefogyott 310 kg-ra, de még így is nagy esemény, ha "kimozdul" otthonából.
Szerelmét, a 38 éves fodrásznőt négy éve ismerte meg, két éve "jár" vele - fekve.
"Szeretkezünk és Isten előtt már házaspár vagyunk".mekszamnojz | 2008.10.27. 13:43:58nekem nem indulnak el a youtubos videók és hang meg pláne nincs hozzá ha mégis valamit megmoccan egy másodperc erejéig :SS másnak is van ilyen gondja?
Wááááá buli vaaan... De úristen, milyen buli ez itt? :D
Erunder | 2008.10.27. 15:09:45Ez nem vicc kajak szanaszét röhögtem magam ezeken a hülyéken erre mára a fülesem bal oldala elhallgatott.
Ez biztos vmi istenei büntetés amiért kiröhögtem őket :D

Futurisztikus űrhajó tervek, tanulmányok
Balázs | 2008.08.10. 16:07:41áá kurva jó éljen a sci-fi köszi a posztot

A ma 50 éves NASA közzétette fotógyűjteményét
bungle | 2010.02.12. 22:43:11Tóth József küldte:
URL: http://www.origo.hu/tudomany/vilagur/20100211-orionkod-a-vista-teleszkop-eddigi-legreszletesebb-infravoros-kepe-a-kodosseg.html
Szöveg: Nagyon szép képek az elérhetetlenről...

Mai ismeretterjesztő rovatunban bemutatjuk a rákosi viperát.
"A rákosi vipera (Vipera ursinii rakosiensis) egy kizárólag Magyarországon előforduló, rendkívül ritka mérgeskígyó-alfaj, a Kárpát-medence egyik legféltettebb természeti értéke. Az idők folyamán – Rákosi Mátyásra tekintettel – politikai okokból (és a faj szempontjából helytelenül) parlagi viperának és rákosréti viperának is nevezték. Az Alföldön a homoki vipera névvel illették, azonban a hivatalos természettudomány ezt a megnevezést egy másik faj (Vipera ammodytes) megjelölésére alkalmazza."
Attila | 2008.07.14. 10:20:11És olyan szempontból is emblematikussá vált, hogy az EU fajvédelmi programjában, a Life-ban Európa szerte elismert sikereket értek el az MME és a KNP munkatársai. Az állományt sikerült stabilizálni és az élőhelyeket rekonstruálni. A Rákosi viperával kapcsolatban sikerült elérni, hogy a szakmabeliek egyhangúlag elismerően nézzenek a Magyarországon folyt munkára. :) Ez egy oylan országban, ahol a legtöbb dolog nem jól működik és a természetvédelemnek mindössze néhány stabil mentsvára van igen szép teljesítmény. Valljuk be, hogy a társadalmunk szociálisan jóval érzékenyebb az emberi értékekkel kapcsolatban, mint a természeti értékekkel. Gondolok itt arra, hogy az MME egyszer csinált tv kampányt az 1%-os adófelajánlással kapcsolatban, de veszteséges lett... A nagyon hatásvadász képek rákos gyerekekről jobban megmozgatja a jónépet, mit egy kihalófélben lévő faj. Pedig mi kevertük abba a helyzetbe azt a fajt, ahol tart és semmi felelősségérzet... No, mindegy csak ez bosszantani szokott és mielőtt félreértésbe esnénk, nem sajnálom én a pénzt senkitől:)

Hát ez szar ügy. :)
(tuti hétfői nap volt...)mcsoma | 2008.07.14. 10:22:21háhá! ezt megszívta! :D ezentúl elkerülöm a mobilvécéket :P

Ku-Klux-Klan logó - közepén a vodefone logójával, milyen érdekes.
(és egy régebbi városi legenda: A Marlboro és a Ku-Klux-Klan)Vin Dieselke | 2008.07.06. 13:42:18LOOOOL:D Ez nagyon jóó:D
Rémi Gallardot (Gaillard, de mindegy...) már sok helyen sok helyzetben láthattuk, most úly (lyuly!) videóval jelentkezett: Urban Touchdown. Jó szórakozást! ;)smallville01 | 2008.06.30. 15:05:59Iszonyat jó arc:D:D:D a többi videóján is szétnevettem az agyam:D

A NASA új szlogenje: "A végtelenbe és tovább!" :D
És itt a bizonyíték, hogy Buzz tényleg megjárta az űrt! ;)Kremy | 2008.06.24. 16:10:56Wáááá Toystory,imádom..Buzz a legjobb...
To infinity and beyond...
B-)

A világ legmagasabbról végrehajtott ejtőernyős ugrása. Vajon igazi?









