
Mai bünti: Paco - Mayo
hawkeye | 2013.09.13. 12:07:03Ja. Nincs 2 hete, h a Vizafogón reggel 6 táján forgatták a városi részt...
Nem sok az öt gól? Nem gyakori, meglepő
A román kapitány bundát lát, szerinte érdekes, hogy a 3-0-s vereség után kiütöttük az észteket.
Szerintetek?AVIREX | 2013.09.14. 15:33:36Azt almodtam,hogy tok sötétbe fociztunk az észtekkel,kikaptunk 3:0-ra,de a meccs vegen a dagadt(!!!) bíró is mellenk szegődött mar, levette a mezet es 1 hatalmas szólót csinalt majd' az egész pályán, de sajnos az eredmény változatlan maradt :/

Mai bünti: Ylvis - The Fox!!! :D

Szép lassan, nehogy lekapja a trafikpax. ;)
KeleMan | 2013.09.03. 08:21:21Ahha. Mert a videó elején az látszik, hogy csak simán besétál...

Mai bünti: Richard Simmons - Hair Do
jpike | 2013.08.24. 17:16:42tuti buzernya, de az angol wikipediaban eleg sok minden le van irva rola. legfokeppen fitness-szel, meg szineszettel foglalkozik, de ha jol lattam ir konyveket is. ahhoz kepest h 65 eves, jol tartjta magat, persze kriminalisan ronda krapek. nonek meg iszonyat (lenne).
sztem a zene nagyon jo, nem bunti.

Kísérővel bulizhatnak csak a fiatalok?
Csak kísérővel mehetnének szórakozni a 18 év alatti fiatalok, ha átmegy a törvényhozáson a Nemzeti Bűnmegelőzési Stratégia.
Bulizni szülői felügyelettel?
Őrült ötlet: felnőtt pesztrával mehetnének bulizni a fiatalok
Ti mit gondoltok erről, jó ötlet?
A postkép egy One Direction koncerten készült, további fotók itt.7sleeper | 2013.08.24. 03:05:15no. ültél csendessen s erősst arra jártál, hogy ki kén engedni a tehent, hadd legelje a közöst? ;-)

AdaMandulA - Meg fogom adni
Srácok, valami jó szöveg jöhetne, mert én épp hányok, és így nem tudok írni...attuska1000 | 2013.08.16. 19:19:09full frankón ratyi a pasi ebben a rakás kula akármiben..azt a q-va élet..atomot nekik:-P
Mai bünti: منوعات التمساح: العيدية المية مليونية
Killing in the name of ZAR (román együttes)
Nusihusi | 2013.08.11. 19:55:55Ebből világvége lesz :P

Mai bünti (?) - „Ne a mellemet nézd, mikor hozzád beszélek! Meg egyébként se.”









