
2006 februárjában a Berlinben tartott 56.Nemzetközi Filmfesztiválon egy felhívást tettek közzé, melyben az alkotókat arra kérték fel, hogy készítsenek egy rövidfilmet az "Élelem, Íz, Éhség" témakörben.
Világszerte 3600 filmes csatlakozott a felhíváshoz.
Csak 32 filmet választottak ki ezek közül, hogy bemutassák a következő fesztiválon.
Ferdinand Dimadura "Chicken a la Carte" című filmje nyerte el ezek közül az első helyet a "Legnépszerűbb rövidfilm" - kategóriában.A rövidfilm igazán elgondolkodtató.zoli12 | 2009.10.22. 15:44:20itt látszik a csávó mekkora okos!!!!!! Semmi vagyona ,gondolom munka helye sincs és van kb. 8-10 kölyke + még kutyák is voltak! nem tom..ha én lennék ilyen helyzetben biztos nem csinálnék 8-10 éhes szájat. ja meg Magyar országon kinek kertes lakása van és jó munka helye még az sem mer csinálni gyereket!!!!!! mert itthon is mindenki úgy gondolkodna mint pl. a cigányok ,akkor az ország olyan lenne mint a videóban , úgy élnénk.....
Hajnóczy Soma "Phone act" c. díjnyertes produkciója, mellyel kiérdemelte a bűvész-világbajnok címet.
Fireblade1000 | 2009.10.11. 15:58:15Nagyon ügyes, csak ámulok és bámulok rajta!!

A 148 cm-es kannibál: Issei Sagawa
"...nem tudtam uralkodni a vágyaimon..."Patkányka | 2009.10.13. 18:57:44Gusztustalannak csak azt tartom, hogy képeket mutattak róla, meg hogy fajtársat ölt .
...viszont érdekes nem?Mennyivel jobban elítéli az ember ha egy ember embert öl, mint inkább állatot.
..mondjuk PLD. egy csirke esetében is gusztustalannak tartottam volna, egyébként inkább a gondolat, hogy embert ölt a gusztustalan, mint maga a látvány..annyi hogy az 'ember'-t felsőbbrendűnek tekinti az 'ember'..
Szerintem látványban ugyanolyan rossz egy ember megcsonkítva mint pld egy sertés.
Amúgy meg azért vélem gusztustalannak, mert fajtársat ölt úgymond,'miközbe [Intelligensebb faj] tagja'
[csak gondolom írásban gondolkodok más helyett, mert sokan 'undorodnak', de saját maguk se tudják egész pontosan mitől.
Én személy szerint azért, mert öl és erre büszke....ha ilyen ambíciói vannak vágja le a faszát süsse meg azt tükörtojás mellé egyen sültkolbászt..

Újabb két hetes nyereményjátékot indítottunk. Ezúttal 11 (!) játékot fogunk kisorsolni, melyek között van PC-s, X360-as PS3-as és PSP-s szoftver is.
A mostani fordulóban az AN-TEC Kft. felajánlásában két darab PC-s AION játékszoftvert, a CD Projekt Kft. jóvoltából egy darab PC-s Overlord II-öt, egy darab PS3-as Colin McRae: Dirt 2-öt, egy darab X360-as Mini Ninjas-t és egy darab PC-s G-Force: Rágcsávók, valamint egy darab, szintén PC-s FUEL-t vihettek haza. A Sony Magyarország jóvoltából egy PSP-s Motorstorm: Arctic Edge, valamint a napokban megjelent, szintén egy darab PSP-s Gran Turismo-t lehet megnyerni, illetve egy-egy PS3-as PAIN és SingStar Motown is gazdára lel majd október végén. Végezetül pedig a BSC Kft. is felajánlott egy X360-as Marvel Ultimate Alliance 2 korongot, amit hazánkban elsőként tesztelt szerkesztőségünk.Fireblade1000 | 2009.10.07. 19:29:24mert játszani jó!!:)

Optikai illúzió. ;)
Ti mit láttatok ott elsőként? :)Cheebeeke | 2009.11.18. 11:38:57Én e- mailben kaptam ilyet, azt mondták, ha segget látok, menjek el szemészetre...aztán rájöttem hogy az a csaj keze xD
Ha már itt "macgyvereztem" akkor ezt se hagyhatom ki...
Megjelent az első nem hivatalos MacGyver kézikönyv, aminek minden háztartásban ott a helye! :DSchabee | 2009.10.01. 19:40:04ezt aki megírta biztos nem 100as vagy mekgányolnak hiszi magát

Sabine Schmitz a Nürgurgringen megpróbál 10 perces köridőt menni egy Ford Transittal a Top Gear-ben. :D
A videó két részből áll az első rész (előkészületek, bevezető videó) megtekinthető itt.bungle | 2009.11.01. 10:28:40Larkin küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=YtTOQSRMRcM
Szöveg: Brit Autómánia... sztem ez jobb is :D
igaz sajnos jobb volt magyarul nézni tegnap de nincsen fent úgy sajnálom pedig rohadt jó volt úgy:D
itt van egy másik link ugyan abból az adásból még :)
http://www.youtube.com/watch?v=XkE029a8bys

Lengőteke hőlégballonnal. :)
papaluige | 2009.09.07. 21:05:29kicsit nagy a szél! :))))

Tömeges autómosás... első fázis: öblítés.
Fireblade1000 | 2009.09.03. 10:28:46Ott a fák alatt volt 1 gyalogos is, ha jól láttam!

Az első magyar liliputi sereg.
Fireblade1000 | 2009.08.25. 21:02:36Kicsi a bors, de sok haverja van!!!:D









