
Horgász kontra futó
Sok helyen megjelent az eset de ha mégsem ismert akkor az eredetéről itt olvashattok.
A horgászegyesület reagálásáról meg itt.
A péniszét mutogató horgász tettére valóban nincs mentség!
De a tanárnő tapló viselkedését miért nem nézi senki?
A fószert egyből elítélték pusztán a tanárnő Facebook bejegyzése alapján. Anélkül ítélték el a csávót, hogy egyáltalán megkérdezték volna arról, hogy miért tette amit tett. Senkit nem érdekelt a kiváltó ok. (És a tanárnéni is bőszen elhallgatta, hogy szó nélkül továbbállt az eset után!) Pedig ha engem kamerázgat valaki, miután kárt okozott nekem és még elnézést sem kért érte, nyilván én sem lennék kedves vele.
A tanárnő taplóságát miért nem ítélik meg hasonló módon, mint a horgászét? Vajon normális egy tanárnál az, hogy szó nélkül továbbáll egy ilyen eset után? És normális az egy tanárnál, hogy mindezt az Origonak meg egyebeknek küldözgeti tényeket kihagyva?
Ha Magyarországra jössz, tudnod kell, hogy az gulyás a pólódon vagy éppen hánytál...
...azaz egy kis kedvcsináló retardált hollandoknak. ;)
Van itt még angol, skót, francia, spanyol, portugál...közlegény | 2015.06.24. 14:51:22és az élmények ebben a sorrendben követik egymást :)

A 10 legrosszabb app, ami valaha készült
Ha van még ezen kívül „kedvencetek”, nyugodtan osszátok meg a kommentekben! :)Errtu | 2015.06.22. 18:34:58Nem néztem meg a videót, de az Apple Maps köztük van? :D

Már megvan a módszer, amivel legyőzhető a rák
De még nagyon sok új gyógyszer kell, hogy gyógyítható is legyen. A kemoterápia ágyúval verébre módszere helyett rák okát azonosítja egy magyar diagnosztikai cég.bungle | 2016.06.05. 12:59:26http://index.hu/tudomany/egeszseg/2016/06/03/az_univerzalis_rakszerum_kapujaban_vagyunk/

Kötelező holokausztoktatás: nem hagyják magukat a Pázmány hallgatói
A Pázmány Péter Katolikus Egyetemen jövő évtől kötelező alapozótárgyként bevezetik „A holokauszt és emlékezete” nevű órát, tehát ennek elvégzése nélkül diplomát sem lehetne szerezni.KakukkMarci56 | 2015.06.08. 17:25:10Vele meg mi a bajod ?...!

A jegyek csak akadályozzák a tanulást
A norvégiai Ringstabekk iskola negyven éve elbúcsúzott a tantárgyaktól, legalábbis a tanév nagyobb részében. Björn Bolstaddal, az úttörő iskola igazgatójával a történetek köré szervezett oktatásról, a káosz kezeléséről és a digitális eszközök nem kívánt mellékhatásairól beszélgettünk.norbertvincze | 2015.06.07. 11:49:30"Akkor inkább olyan országoktól kellene tanulnunk, akik gyorsan fejlődnek a versenyképes oktatási rendszerük miatt."
ha ez a vitaindító felvetésed, akkor sem kell pánikba esni. Menjünk pár kilométerrel arrébb, a svédekhez, vagy a finnekhez.
Egyébként nem igazán értem a hozzáállásod. Általános iskola szerintem azzal a funkcióval kellene bírjon, hogy a gyermek személyiségét felépítő készségeit körvonalazza, illetve egyéb kognitív működésben, teljesítésben erősítse meg a gyermekeket. Jó szakembert ráér a felsőoktatási intézmény (kezdve szakközéptől az egyetemig) faragni. Ennek tekintetében messzemenőleg magasan teljesít például ez a "történetek köré szervezett oktatás", legyen az viszonyítva a hazai vagy más külföldi ország oktatásrendszerével.

Egy város, ahol mindenki dolgozik, nincs rendőrség és a fizetés 1200 Euró
Jól hangzik, ugye? És ez?
Ez egy demokratikus, antikapitalista település, ahol a polgármester aktívan bátorít a bolti lopásra. Tavaly augusztusban megszervezett és kivitelezett jó néhány portyát a környékbeli szupermarketeken, közvetlenül a legszegényebbek javára. Alapvető élelmiszereket, mint olajat, rizst és babot pakolt bevásárlókocsikba és egyszerűen kitolta őket a boltból, egyenesen a helyi élelmiszer-bankba, hogy megsegítse vele a szegényeket, miközben a tehetetlen pénztárosok csak néztek, s néhányuk sírva is fakadt. Az esemény után Gordillo, aki 1979 óta demokratikusan megválasztott polgármester, egy interjúban elmondta, hogy ez nem lopás volt, hanem egy erőszakmentes engedetlenségi akció.
Érdemes a kommentekbe is beleolvasni, mennyire dicsőítik az „erőszakmentes engedetlenségi akció” elkövetőjét...komcsi | 2015.06.04. 12:49:32Letolta kicsit délebbre.
Afrikába.

Ez a toll nem fog, mégis minden megmarad amit írsz és rajzolsz vele ;)

Oktobasszus - 1850 óta létezik, mindössze 2 van belőle a világon és elég érdekes hangja van :)
blackmumus | 2015.05.19. 22:50:05Ezzel lehet előállítani a barna hangot :D

Egy év alatt kihalt az amerikai méhek 42 százaléka
bungle | 2016.04.14. 15:38:05NAGY A BAJ KÍNÁBAN: MÉHEK HELYETT KÉZZEL POROZZÁK BE A VIRÁGOKAT
http://utajovobe.eu/hirek/sokfeleseg/6398-nagy-a-baj-kinaban-mehek-helyett-kezzel-porozzak-be-a-viragokat










De egy hisztis picsa facebook-on való rinyálására egyből ugranak...