
Miért erőszakolnak királypingvineket a medvefókák?
„Nem lehet, hogy a királypingvinek keresik a bajt a kihívó öltözködésükkel/viselkedésükkel?” :DTooni | 2014.11.18. 16:09:26"kuglóf asz?" :D
Macskanő... izé... férfi. :)

Az „engem nem zavarnak a buzik, csak ne nyilvánosan csinálják”- elv szerint gondolkodók közül sokan nem vallják magukat homofóbnak, mi több, meggyőződésük hogy még rendkívül toleránsak is, és életszemléletük sokkal több teret enged a melegeknek, mint amennyi egyébként járna nekik.
Szerintetek a meleg párokra más utcai szabályok vonatkoznak?lilaflexninja | 2014.04.07. 08:56:35:) basszus tényleg

Gyerekek látják. Gyerekek csinálják.
chabbii | 2014.02.14. 10:58:13Ez jó!

Nagyon állat

Mágneses vonalak mentén ürít a kutya
Kutyatulajdonosok biztos észrevették már, hogy ebük sokszor fészkelődik, keresi a megfelelő pozíciót, mielőtt elvégzi a dolgát. Ez a viselkedés valóban általános: a Frontiers in Zoology című szaklapban megjelent tanulmány bebizonyította, hogy a kutyák a Föld mágneses teréhez igazodnak, amikor leguggolnak könnyíteni magukon. Viselkedésük megváltozik, ha a mágneses tér nem stabil.cila | 2014.01.10. 12:08:25Nem kérdés, mi volt előbb: a kutya vagy az iránytű? :D

Apollo Robins - a figyelemtolvaj ;)
hapro | 2013.12.28. 15:43:49ügyes ember, a fanyalgónak meg....ügyes ember, ügyes ember, ügyes ember.

Horgászélet. ;)
Ravennë | 2013.10.31. 15:06:37Nem látok semmi logikátlanságot az óriáscsalis elméleten. Marha hülyék! :DD

Egoizmus
6 perces animáció a primitív emberi természetről.Nas | 2013.07.13. 21:20:45Itt IS?...Mert még hol? O.o

Állati jó szokások a MEM-től.









