
Maru újabb nem túl távoli rokonai ;)
Ravennë | 2013.04.20. 18:06:52Rusty milyen elegánsan jár el az ügyben. :)
Mekkora macska az ágyban! Őt még a kutyák sem merik megugatni! ;)

A tigrisek is szeretik a kínai kaját ;)
Nusihusi | 2013.02.27. 21:57:08Jó étvágyat!;)

Cicc, cicc, cicc... :)
lorem_ipsum | 2013.01.24. 16:46:36http://www.youtube.com/watch?v=U21MQLC7Ouo
hozza van szoktatva latszolag

2 in 1: házőrző és fűnyíró egyben ;)
asciimo | 2013.01.12. 05:15:10sima házi macskák is elvileg ragadozók mégis eszik a füvet, pont az emésztésük illetve gyomruk miatt, mint ahogy az előttem szóló is mondta :)

Pózolj tigrissel! ;)
fehérember | 2012.12.13. 07:53:28a sztojka család egyik ága...

Foteltigris :)

Dinnyére vadászó nagymacskák
Botos Vendel | 2012.08.12. 15:39:33CATermelons

Brutális tigristámadás. Megtekintés csak saját felelősségre! :)

Tigris nem így csinálja...
AVIREX | 2012.05.31. 09:39:02..nekem is :D









