
Értem én hogy New York...
Na de ennyi pénzért, ekkora helyen élni?!?Tron65 | 2022.10.25. 15:16:03Ott volt ablak!
Fantasztikus női portrék elhagyatott helyeken

Állati hülye helyen vannak
Ja nem...
Állatok hülye helyen vannak
Egyél cukkinit hús helyett

Furcsa épületek furcsa helyeken

Jókor, jó helyen

Autók furcsa helyeken

Az igazi Angry Birds
Nem lennék a kígyó helyébe...
Ahol a csodás összkép és dizájn az életet is csodássá teszi

Elhagyatott helyek amelyek egyszerre gyönyörűek és félelmetesek









