
Rossz helyen landolt.
Errtu | 2008.07.01. 07:44:57az AIR-KAIDA-val :DDD
Rémi Gallardot (Gaillard, de mindegy...) már sok helyen sok helyzetben láthattuk, most úly (lyuly!) videóval jelentkezett: Urban Touchdown. Jó szórakozást! ;)smallville01 | 2008.06.30. 15:05:59Iszonyat jó arc:D:D:D a többi videóján is szétnevettem az agyam:D

Ti mit csinálnátok, ha egy helyes lány megkér, hogy adj tüzet, de nincs nálad se gyufa, se öngyújtó?
Dawe | 2008.08.01. 19:21:02akkor ezért ilyen lassú 1-2 oldal, és ezért laggos pár cod szerver :D

Ajánlom figyelmetekbe az alábbi könyvet, ha kedvelitek az izgalmakban és fordulatokban gazdag történetet, ami átmenet egy Agatha Christie hagyományait idéző detektívregény és egy misztikus thriller között.
Online rendelhető, futár kiviszi, nincs más dolgotok mint kifeküdni valami nyugis nyári helyre, fa alá az árnyékba, és végigolvasni.Akik helyesen válaszolnak a következő 3 kérdésre, azok között 5 dedikált könyvet sorsolunk ki! A válaszokat az oldalon lehet összeszedni.
- Ki vette fel a telefont a Golden Arch Auctioning Company-nél?
- Mit találtak a homokban?
- Ki inspirálta a szerzőt gyermekkorában, aki jelen regényben is feltűnik?
Megfejtéseket vasárnap éjfélig várjuk a jatek@ize.hu címre!kamubekLaca | 2008.07.01. 14:30:45Hát ebben nincs teljesen igazad. Az az igazság, hogy nem tettem azt hozzá, hogy láttam azt a könyvet már a boltaban, de persze tök ,,véletlenül'' épp akkor nem volt nálam pénz, és mire visszamentem már nem volt 1db sem.

A Föld 10 legmélyebb tava
Kiváncsi vagyok hányan tippelik helyesen a legmélyebbet (persze még kattintás előtt)!Tooni | 2010.09.09. 14:07:27Nem is, mert a hülyeség az, ami feneketlen :D
Mac Plus G4 Cube Mod - G4 Cube a régi Mac Plus házba építve, a régi fekete-fehér monitor helyén pedig egy 8.4"-es színes LCD érintőképernyő.AmPeX | 2008.07.10. 02:28:09jó nekem ez a G5 inkább..:P szép mod.
A Money Maze-t nyilvánvalóan egy szadista vagy egy zseni tervezte - esetleg mindkettő. Az átlátszó kocka egy körmönfont rejtvény, pénzes doboz. Egy nyíláson keresztül bedughatod az ajándéknak szánt készpénzt. Igen, vannak erre remek alkalmak, eskövők, stb., amikor az ajándékozott nem is vár mást, mint a ropogós bankjegyeket. Node hogy ne legyen ilyen egyszerű a dolog, kényszerítsd az ünnepeltet, ünnepelteket arra, hogy a pénz megszerzése ne legyen oly egyszerű. Ebben segít neked (neki kevésbé) a csapágygolyó, melynek az útvesztőben a megfelelő helyen kell kattannia majd kinyitni egy olyan valamit, ami ki fogja nyitni az ajtót és ki fogja adni a pénzt.csokioroszlán | 2008.06.01. 15:09:14Cak azért mondtam,mert ha megnézel egy angol fontot azon csak annyi van trallala Pounds,viszont a skóton rajta van a "sterling" is...No mindegy.

Hölgyek, Urak, Egyéb!
A vártnál cseppet később, de megfogyva nem, ünnepélyes keretek közepette bemutatnám nektek az első Izé tetoválós verseny pályázóit.
Többet erről nagyon nem is tudok mit mondani, tessenek szívesek lenni veszettül kattintani, olvasni, szavazni! (Halkan súgom csak: óránként lehet újra szavazni.)
A szavazás június 20. napján zárul, utána az első helyezett megy a varrógép alá.Fever | 2008.06.05. 19:02:11:)

Légzőgyakorlat. A temetők meg üresek.
Findzs | 2008.05.25. 09:20:38elég furcsa látvány az már biztos
de lehet hogy jó valamire, egészséges tüdő vagy ilyesmi :)

Újabb mangás játék a sorozatszerű fehér-fekete képek kedvelőinek! Nyeremény a MANGATTACK gondozásában megjelentetett Micuki Rjóko: A káosz kapui mangasorozat első része (minél többen ráizgultok, annál több pld.). Itt lehet válaszolni (kommentként), aztán kisorsoljuk, ilyenek. A válaszok beérkezési határideje hétfő nulla óra nulla perc. A kérdések után megadott lehetséges válaszok közül kell választanotok, ami itt nem szerepel, az nincs is.
Kérdések:
1.: Melyik hazai könyvkereskedés árul május 23-án 16 óra és május 26-án 10 óra közt 30% kedvezménnyel képregényeket egy "Hihetetlen Hétvége" keretében? (Lehetséges válaszok: Líra, Libri, Alexandra, Bookline)
2.: Hány új sorozatot indított útjára hazánban 2008 tavaszán a Mangattack? (Lehetséges válaszok: 3, 4, 6, 8)
3.: Hány részes lesz (a jelenlegi tervek alapján) A káosz kapui mangasorozat? (Lehetséges válaszok: 1, 3, 4, 5)
Mentő kérdés (4.): A világ mely országában értékesítik a legtöbb mangát? (Lehetséges válaszok: USA, Japán, Franciaország, Németország).
Frissítés:
A helyes megfejtések:
1. Bookline
2. 4
3. 3
4. Japán
A helyes megfejtők közül pedig a következő öt emberke reménykedhet, hogy a kézbesítést végző cég munkatársai nem kedvelik a mangát és teszik a bögrék-pólók mellé a nyereményeket:
Hakuren, Aniko-Chan, halaszpal, andyka014, mucki
Különdíjas papaluige, akin nincs sapka, de most újra elpostázzuk a sapit, hátha...
A nyertesekkel privát üzenet formájában fogjuk felvenni a kapcsolatot, ezért legyenek kedvesek és figyeljék a regisztrációnál beállított mailcímüket.
Köszönöm a figyelmet, oszoljunk kérem, nincs itt semmi látványosság.papaluige | 2008.06.01. 16:33:24Nekem pénteken meghozta a postás(végre)! úgy,h van sapim,pólóm,bögrém meg matricám! :)
köszi! :)









