
„Atombunker” 8 méterrel a föld alatt
Az 1486 négyzetméteres las vegasi lakásnak van saját kertje, műanyagból készült fákkal és műfűvel; van medencéje és jacuzzija; van jól felszerelt konyhája, kútja, bárpultja és kandallója. Legfeljebb annak lehet némi hiányérzete, aki szereti a napfényt, de az ő gondjait is enyhítheti az adott napszakhoz igazodó világítás. Az ingatlant az Avon egyik vezetője építtette még a hetvenes években; akkor körülbelül 10 millió dollárt kellett fizetnie érte. 2005-ben adta el az épületet, de akkor már csak kétmillió dollárt kapott érte. A Zillow ingatlanügynökség honlapja szerint a házat most 1,7 millió dollárért árulják; ideális otthon az atomcsapástól rettegő embereknek.
Amikor a gazdi elmegy otthonról ;)

Lakótelep egy iráni faluban ;)
Szancso | 2013.09.03. 19:07:03Minden szinten, szinte semmi.

Kínai budo... izé... budiár ;)
+ ha már Kína, bonus cikk: Feng Mingshan 20 éve él egy 50 méter magas barlangban. Legalább nem kell biztonsági zár, vagy riasztó. ;)7sleeper | 2013.08.28. 12:24:41az ebédjük pekinginek készült, de toa lett kacsa..

A természet lágy ölén fekvő otthonomban várlak egy buja fürdőkádas kényeztetésre.
Nem borotválkozok! A te MaciKád ;)grmindenyssa | 2013.07.07. 16:46:21Elég régóta ismerlek benneteket, nem dőltem be ;-D

Alaszkába most ne menjetek hűsölni, ott is 35 fok van :)

Otthon szülés kádban
Ti mit gondoltok a gyermekszülés ilyen megoldásairól?
Élő sportközvetítéseink az otthonába hozzák az élményt!
norbertvincze | 2013.05.14. 04:34:15ilyenkor ki fizet?

A játék végetért, köszönjük, hogy ismét ilyen sokan játszottatok!
A nyertes yosef usernevű megfejtőnk, akit értesítettünk is e-mailben.
Jó szórakozást kívánunk és reményeink szerint máskor is lesz ilyen játékunk!
----------------------------------------------------
Újra Hyperspace játék!
Szeretnél egy páros jegyet a hétvégi Hyperspace-re?
Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és a plakátról letakart dj/live act nevét, hogy nyerj egy páros belépőt a bulira!
Ne felejtsd el lájkolni is az izé Facebook oldalát, mert csak akkor nyerhetsz, ha ott is a barátunk vagy!
Izé Facebook oldala
(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)
A játék csütörtök (április 18.) 9.00-ig tart!
Favág-ő
Nusihusi | 2013.03.25. 00:46:11Nagyon ügyes szerkezet:)










A levegőből ki lehet szűrni a radioaktív részecskéket. (A HEPA szűrőket pl pont a Manhattan program során fejlesztették ki).
A vizet újra lehet hasznosítani, lásd MIR űrállomás! De tisztítás után már lehet a "kinti" vizet is használni.
A világításhoz szükséges áramot egy RTG generátorral elő lehet állítani évtizedeken át.
Hiroshima és Nagaszaki is lakott város maradt. Ráadásul az elmúlt 60 évben 2000 db atombombát robbantottak fel ezen a bolygón, mégis élhető maradt.