
Halálkeringő
Egy lecsúszott drogos, terhes, alkesz rendőrnőt meglátogat a nem túlzottan kedvelt ex-nyomozó apja. A látogatás ürügye a lánya harmincadik születésnapja. Az apa rövid idő alatt rájön, hogy Elza valami sötét titkot rejteget.
A filmet sok helyen tévesen drámának titulálják. Talán azok, akik hivatalosan is filmkritikusként dolgoznak, nem láttak még thrillert? Lehet, hogy nem gondoltak arra, hogy valaha is minőségi thrillert fognak készíteni a magyar filmiparban, és e miatt meg se fordult a fejükben, hogy ez esetleg nem dráma?
Az igen erős előzetes után én azt mondanám, hogy ez mégis végre sikerült. Jó szereplő gárdával, nem elbutított, és a média által megrontott készítőkkel ez igenis sikerült. Így tovább srácok, és sok szerencsét a filmhez!!
Imdb

Az a fránya tévé nem jó helyen volt.
Nusihusi | 2010.01.07. 21:12:33Persze, hogy a TV a hibás ilyenkor:D

Képek egy orosz detoxikálóból.
Itt pedig egy "kissé" jobb helyen lévő detoxikáló tábor. :)közlegény | 2009.12.17. 13:51:17Ha belegondolok pia nélkül sem bírnám sokáig, pláne ebben a hideg télben

Ez a jóember kis helyen is elfér, illetve átfér. :)
vöri | 2009.12.03. 09:27:30oké;)

Drum & Bass helyett Balloon Bass & Box - kreatív produkció egyszerű eszközökkel. :)
bloodking | 2009.11.24. 11:10:49Na meghívom őket a házibulimba őket zenélni.

Első helyezett kisfilm a Hawaii Pet Film Festivalról. :)
focuskoma | 2009.11.23. 15:47:07Bocsánat, nem is értem miért írtam azt, csak mostanában van egy elég nagy bajom és eléggé nehezen viselem.
Még egyszer boccs.
Am mindig nagyon tetszik amiket beküldesz. :)

"Puck You! Ez az én helyem!!" :D
focuskoma | 2009.11.16. 13:46:08Tömve van a busz? :O Érdekes meglátás. :)

A pénz útja.
Az ember sokszor el sem gondolja, hogy a kezében tartott bankó milyen helyeken fordult már meg. Esetleg van közöttetek olyan, aki újra találkozott ugyanazzal a pénzzel, amit egyszer már elköltött?Schabee | 2009.11.01. 13:02:25Ez egy kutya jó reklám, nagyon tetszik!

Finoman vízre
b@sszákhelyezik a hajókat. :Dfocuskoma | 2009.11.08. 13:51:06Főleg a vízre helyezett hajóról lenne érdekes. :P

Hány éves az agyad?
1. Nyomd meg a "start"-ot a megjelenő képen.
2. Várd meg a visszaszámlálás végét: 3, 2, 1.
3. Egy pillanatra megjelenik néhány szám (3-6), próbáld a helyzetüket és nagyságukat megjegyezni (nullától növekvő sorrend kell), aztán helyettük üres körök jönnek. Nyomd meg sorban a köröket a legkisebbtől a legnagyobb szám felé haladva. Ez ismétlődik majd 10szer.
4. A végén megjelenik az agyad életkora.Cheebeeke | 2009.11.07. 12:30:1513 évesen 51 éves az agyam xD










Azért nem tudtam értelmezni, mert már az elején se értettem ,hogy mi az, hogy alap thriller típus. Kik, és hol emlegetik ezt így? Ez olyasmi, mint amikor azt mondják egy filmre, hogy lövöldözős, és akkor az az akció filmet takarja?
Komolyan én eddig soha senkitől nem hallottam, és nem is olvastam, ezt a kifejezést. Tényleg arra gondoltam, hogy egy film lehet, mert mint filmekkel kapcsolat kifejezést, eddig nem ismertem. (Jelentkezzen aki igen!)
Aztán azért jelentettem ki hogy teljes mértékben igazam van, mert te állítottad, hogy részben igazam van. Erre reflektáltam, hogy nem részben, teljesen. Nem vagyok olyan ember, mint amilyennek te gondolsz, az említett mondat alapján. Ez csak annyi, hogy a tényekkel alátámasztott állítással érvelnek hiszeknek. Ha ilyen nincs, és mégis kétségbe vonják az igazam, azt sértőnek tekintem. Ennyi.
Promóciós honlapon meg csak olyat állíthatnak, ami igaz, különben törvényt sértenek. Arról pedig valószínűleg hallanánk. Helyreigazítás, esetleg még pénzbüntetés is. Valószínűleg egy kezdőfilmes stáb, nem fogja megkockáztatni a pénzbüntetést.