
A fejlődő országok fő problémája: új fog helyett csak olcsó webkamerára telik.
Laretta | 2010.09.30. 15:26:44LOL az a tátogás :D
Újabb nyereményjátékunkban ismét egy elég nagy címet sikerült összeszednünk, ezúttal ugyanis a Tom Clancy's HAWX 2 egy X360-as és egy PS3-as példányát sorsoljuk ki olvasóink között, két X360-as DLC társaságában.
2010. augusztus 31. és szeptember 6. között az X360-as verzióért szállhattok versenybe, míg szeptember 7. és szeptember 13. között a PS3-as verziót ajánljuk fel a helyes válaszokért cserébe. Mindezek mellett Facebook rajongói oldalunkon két X360-as DLC-t is kisorsolunk, egy Camouflage és egy Tiger névre hallgató csomagot, melynek részleteit a hírfolyamunkban találjátok meg.destiny13 | 2010.09.01. 23:17:33Szerintem meg ne sorsoljunk, adjátok nekem valamelyiket egy hozzáillő konzollal, ami nem az X360, hanem a PS3.

Akinél a kutya helyettesíti a gyereket, annak biztos jól jön egy ilyen. :)
Nusihusi | 2010.08.16. 22:32:12Macskák számára mikor lesz ilyen?o.OÚjabb "hiánypótló":P

Monsters
Hat éve már annak, hogy megváltozott a földi élet egy idegeninvázió miatt. Már nem az ember a domináns faj. Ebben a világban egy újságíró, és egy amerikai turista próbál biztonságos helyet találni.
A témája miatt hasonlít a District 9 című filmre, ráadásul ez is kevés pénzből készült. Vajon lesz is olyan jó és sikeres? Hamarosan megtudhatjuk (az előzetes biztató). Az amerikai mozibemutató október 29.-én lesz, magyarról természetesen még nem tudni, de szerintem az is előfordulhat, hogy nem is lesz.
Hivatalos honlap.|-=O=-| | 2010.10.21. 12:08:19Már felirat is van a riphez. ;)

Mit nem adtam volna kislányként egy ilyen helyért!
Nusihusi | 2010.07.29. 21:51:35Újabb egyedi tervezésű épület, nekem tetszik:)

"Nem árt tudni" ;) rovatunkban: a helyes oposszum pedikűr. :D
.::JunKieEQ::. | 2010.07.26. 22:29:25Komoly pacek... de az ilyennek erdőben a helye...

Ezúttal a CNG Hungary által felajánlott nyereményeket fogjuk kisorsolni, melyek között megtalálható az általunk is tesztelt LEGO Harry Potter X360-as verziója, a Wings of Prey nevű fantasztikus szimulátorjáték PC-s változata, illetve a kamionszimulátorok királya, a Rig 'n' Roll. Facebookos rajongóink között pedig egy olyan exkluzív cuccot sorsolunk ki, ami minden barátod szemét vonzza majd a suliban: egy LEGO Harry Potteres tornazsákot.
A szoftvernyereményekre a szokásos módon, a fejléc alatti hivatkozásra kattintva lehet pályázni. Ehhez mindössze három kérdésre kell helyes választ adnotok, illetve megadni a kívánt platformot. A részvételhez regisztráció szükséges, ez ingyenes, és az oldal jobb felső sarkában lévő hivatkozás segítségével valóstíható meg. A Facebookos nyeremény kisorsolásának módját, az erre való jelentkezést, illetve a sorsolás eredményét értelemszerűen a Facebookos oldalunkon találhatjátok meg.
A nyereményjáték július 15-én kezdődött, és augusztus 2-án ér véget. A nyertest e-mailben értesítjük, nyereményét pedig postai úton küldjük el. Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu szerkesztősége és a CNG Hungary!
A játék lezárult, a sorsolás megtörtént, a közjegyző mindent rendben talált :)
Mivel több mint 200 megfejtés érkezett, ezért a tervezett 2 páros jegy helyett 5 páros jegyet sorsoltunk ki!
Íme a nyertesek izé user nevei:
Phloem
LoU
psyone3
MikeSylver
szilvaa
A nyerteseket e-mailben értesítettük, kérjük minél előbb jelezzetek vissza!!
Köszönjük, hogy velünk játszottatok!
---------------------
Szeretnél egy páros jegyet a Hegyalja fesztivál-ra?
Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és hogy hol lesz a buli!
(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)
A játék szerdáig (július 7.) tart!psyone3 | 2010.07.09. 11:39:02Üdv mindenkinek,
köszönöm a jegyeket ;)

Lezárult Izés fotópályázatunk. Szívem szerint minden állatka gazdijának adtam volna ajándékot, nagyon jó fej kedvenceitek vannak, de sajnos csak 1 nyeremény volt, ezt pedig most AsTanine nyerte, aki a post képen is látható kreatív fotóval nevezett.
Ezúton is gratulálunk neki, és köszönjük mindenkinek a részvételt, a fotók továbbra is elérhetőek a fenti helyen, hogy megmaradjon az utókor számára. :)Balázs | 2010.06.18. 01:15:12grat a győztesnek

A "Hogyan NE helyezzük a jet skit a furgonba" c. oktatóvideót láthatjátok...









