
Gaijin tippek
Egy YouTube csatorna, ami hasznos lehet, ha Japánba utazol. A legutóbbi videójuk például arról szól, hogy milyenek ott az évszakok, de arról is találhatsz oktatást, hogy hogyan használd ott a mosdót.
Így néznének ki a hangok – ha látnánk őket

Az ISIS elleni bombázás valódi oka!
(Várjuk Pataky Attilát, mint szakértőt a témában. :) Erunder )szemantikus | 2017.04.20. 10:32:05leolvadt az agyam
Élő adásban vetkőzött egy tüntető Kálmán Olgának
Jaca | 2017.04.15. 14:38:51Mint hallottad a beszámolóban, mindenki fészbúkozott, és lefoglalták az ingyenwifi sávszélességét :)

Ez lenne a Szökés új évada? :)

Az amerikaiak tényleg hülyébbek a világ többi részénél?
Az All Def Digital megpróbált választ találni a kérdésre.dns87 | 2017.04.10. 17:28:36Az, hogy valaki tanult még nem jelenti azt, hogy művelt és intelligens is.

A NASA megmutatta milyen lesz a Cassini nagy fináléja
'97 októberében indították útnak az űrszondát, most pedig majd feltehetőleg 2017 szeptember 15-én fog lehuzanni a Szaturnuszra.
Okosmonokli, a legnagyobb hipsztereknek
lilaflexninja | 2017.04.04. 14:31:21Van annyira hihető, mint a kézműves fahasábok.

Ha nem halad előtted a sor, annak általában oka van
Ezt most ez a sofőr is megtanulta.twitteringbeard | 2017.04.06. 12:45:40Így igaz, teljesen egyetértek.
A "sort nem lehet előzni" hülyeség annak a félreértelmezéséből adódott egyeseknél, hogy az előzéshez szükséges útszakaszt be kell látni, így ha van egy 2km-es sor előtted, akkor annak az elejét kéne látnod szerintük :)) De az előzés fogalma járművenként értendő.
(Mellesleg szerintem is vannak esetek, amikor tényleg nem célszerű előzgetni, ha esély sincs a monumentális sort lenyomni, az nem is egy-két hülye hanem a forgalom sűrűsége miatt torlódott össze, és hiába előzöl 10-et amíg az úton mész és még mindig csak 500 méterrel és fél perccel vagy előrébb, akkor nem sok értelme volt... ugyanakkor ha kifogsz 10 hülyét egy 200 km-es út elején nyilván nem kell végigcammogni mögöttük csak azért mert ők már összetorlódtak )

Ez a legangolabb dolog a világon!
Egy iskola, ahol komornyiknak tanulhatsz.vadonka | 2017.03.20. 07:23:39Arrafelé a komornyik nagy hatalmú ember. Tulajdonéppen a tulajok után ők a főnökök. Mindenkit, a szakácsokat, takarítókat, stb. ő irányít. Nem is keresnek rosszul higgyétek el.









