
Ha eddig még nem hívtad volna meg az összes barátodat és ismerősödet a brands.hu-ra, most itt a legmegfelelőbb alkalom! Ha a következő egy hónapban belépsz az oldalra, és ott küldesz meghívót számukra, akkor nemcsak az első vásárlásuk után járó 1.000 forintos kuponnal jutalmazunk meg, hanem a Tiéd lehet további értékes ajándékaink egyike is. Lépj be a brands.hu-ra, és tudj meg többet a játék részleteiről!
Ne feledd, a játék alatt is a legjobb akciókkal várunk!
Jó vásárlást kíván a brands.hu!bandee1219 | 2010.08.26. 19:33:35A mostani akció nagyon kecsegtető! XD
Újra egy kis séta a hegyekben (ha esetleg 2 éve kimaradt, ill. ez most HD-ben élvezhető)
El Caminito del Rey (magyarul ezt találtam wiki-n)
Egy lépésre a haláltól: "nem csak veszélyes, hanem kimondottan TILOS is az El Caminito del Rey-t bejárni, akár 6000 euro is lehet a büntetés".
Szegény kutya, vajon mi történhetett vele? ;)
lb7 | 2010.07.19. 09:08:03imádnivaló

Léggitár után itt a légszex világbajnokság. Amolyan
lepedőlevegőakrobatika, akiknek nem volt eddig (e)légszex. ;)lb7 | 2010.07.12. 10:30:07borzasztó hülyék az emberek :P

Technósbéka nyomdokaiba lépve itt van Technopipi!
lb7 | 2010.07.12. 09:15:28milyen édes ahogy topog a kis csülkeivel :)

Egy Birodalmi lépegető délutánja... ;)
Ctx Twin | 2010.06.28. 18:56:07A Jabbás rész a legjobb :)

A Gyűrűk Ura - a Vuvuzela színre lép :)
Sziszo | 2010.06.23. 08:57:34ez kééész nagyon :D:D

A test melyet a felület "szolgáltat" természetesen háromdimenziós, kapott karakterünk tetszés szerint forgatható, körbejárható, az általunk feltöltött grafika (maga a tetoválás) bárhová elhelyezhető. Mindössze négy egyszerű lépésben - melyet a rólunk készült fotó feltöltésével kell kezdeni - létrehozhatjuk virtuális másunkat, tetoválással díszítve. Természetesen - hogy minden tökéletes legyen - ruházatunkat is magunk választhatjuk meg.
Hogyan használd:Hemi426 | 2010.05.31. 22:53:42Szívemből szóltál...

Háromszintes Birodalmi lépegető ÁgyVédereknek
Tóth József | 2010.05.19. 08:47:26Én inkább AgyVédernek nevezném. Vagy AgyVedérnek.

Mai ismeretterjesztő rovatunkban az atlaszlepke, a világ egyik legnagyobb lepkéje.
cila | 2010.04.24. 21:36:29Igazad van, tényleg "olyan rovarirtó-neve" van. Sőt adtál egy nem mindennapi ötletet! Alapítok egy káeftét. Karinthy megírta az "Így írtok ti"-t, én meg kiírom azt, hogy "ÍGY ÍRTUNK MI".









